یکشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۸

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه؛

پرستاری نه تنها یک شغل نیست بلکه هنری از آثار صبر و ازخودگذشتگی است

دکتر قربانی

"دکتر محمد قربانی"  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به کلیه اساتید، دانشجویان این گروه و مدافعان سلامت تبریک گفت.

به گزارش مفدا تربت حیدریه "دکتر محمد قربانی"  معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با صدور پیامی فرارسیدن ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار را به کلیه اساتید، دانشجویان این گروه و مدافعان سلامت تبریک گفت. در شرح این پیام آمده است:

نامگذاری روز پرستار و تقارن آن با ولادت حضرت زینب(س) نشان می دهد که پرستاری نه تنها یک شغل نیست بلکه هنری از آثار صبر و ازخودگذشتگی است. اگر امروز شاهد موفقیت های چشمگیر نظام سلامت در میهن اسلامیمان هستیم بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاش های شما دانشجویان دیروز و مدافعان سلامت امروز بوقوع پیوسته است زیرا پرستاران و کلیه گروه های پرستاری از ارکان اصلی تیم سلامت می باشند.

اینجانب فرارسیدن این روز فرخنده را خدمت کلیه اساتید، دانشجویان و پرستاران دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و تندرست باشید.

دکتر محمد قربانی

معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.