جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷

به همت اداره مشاوره و سلامت روان؛

سمینار اصلاح سبک رفتار برگزار شد

اصلاح سبک رفتار

سمینار اصلاح سبک رفتار به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، به مناسبت هفته جهانی بهداشت در سالن حکیم جرجانی برگزار شد.

سمینار اصلاح سبک رفتار به همت اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، به مناسبت هفته جهانی بهداشت در سالن حکیم جرجانی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مفدا، محسن شمس عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، در سمینار اصلاح سبک رفتار، ضمن خیرمقدم به میهمانان در خصوص اهمیت برگزاری این برنامه، موضوع سبک رفتار را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: رفتاری که به جریان عادی زندگی تبدیل می‌شود می‌تواند به عنوان یک فرهنگ یا سبک رفتار در جامعه نهادینه‌ شده و مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: آنچه عموماً مورد غفلت است ابعاد سبک زندگی است؛ بطوریکه سبک زندگی شامل باورها، معلومات و دانش فرد، نظام ارزش‌گذاری و رفتار می‌شود که بی‌توجهی به هر یک از این ابعاد ممکن است در ترسیم سبک صحیح رفتار ها در زندگی ایجاد مشکل کند و یا سبک‌های نامتعارفی را در جامعه نهادینه سازد.

 در ادامه شمس با ارائه راهکارها و برنامه های کاربردی در خصوص اصلاح سبک رفتار، تاکید کرد: اگر به دنبال پیاده‌سازی سبک صحیح رفتار در جامعه هستیم باید برنامه‌ها همراه با مطالعات دقیق و منسجم همراه شود و همچنین برگزاری چنین برنامه هایی به صورت کارگاه های آموزشی تداوم داشته باشد.

بر پایه این گزارش، سمینار با پخش کلیپ،اجرای مسابقه و تئاتر همراه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.