سه‌شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به مناسبت کسب شش رتبه برگزیده در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت

دکتر قربانی

اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت صبح امروز دوم دی ماه در مرکز همایش‌های بین المللی رازی برگزار شد که در نهایت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه توانست در این دوره شش رتبه برتر در مرحله کشوری را کسب نماید؛ در همین راستا معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک به کلیه برگزیدگان یادداشتی را صادر کرد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت صبح امروز دوم دی ماه در مرکز همایش‌های بین المللی رازی برگزار شد که در نهایت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه توانست در این دوره شش رتبه برتر در مرحله کشوری را کسب نماید؛ در همین راستا معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک به کلیه برگزیدگان یادداشتی را صادر کرد. در شرح پیام آمده است:

بسمه تعالی

ترویج آموزه های دینی و قرآنی در دانشگاه ها به منظور فراهم آوردن زمینه ای جهت انس بیش از پیش دانشجویان، اساتید و کارکنان با کلام انسان ساز الهی و مفاهیم تعالی بخش آن و همچنین نشر و بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت در محیط دانشگاهی همواره مورد اهتمام نخبگان دینی و قرآنی دانشگاه ها بوده است و بی شک نقش حافظان، قاریان و حاملان قرآن کریم در این عرصه شایان توجه است.

کسب رتبه های برتر و درخشش دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در مرحله کشوری بیست و پنجمین جشنواره قرآن وعترت بسی مایه خرسندی و افتخار است. اینجانب این افتخار آفرینی را به برگزیدگان کاروان قرآنی دانشگاه و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه تبریک و تهنیت عرض می کنم و بسیار خوشحالم که برگ زرینی دیگر در دفتر افتخارات قرآنی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه افزوده شده است.

سعادت و پیروزی روز افزون شما در خدمت به آستان مقدس قرآن کریم را خواستارم و برای ادامه راهتان و دوام توفیقات تان در پناه قرآن و عترت (ع) آرزوی سربلندی و سرافرازی بیش از پیش دارم.

دکتر محمد قربانی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه

گفتنی است رتبه اول حفظ کل دانشجویان توسط آقای حسام فیوضی، رتبه اول حفظ ۲۰ جزء کارکنان توسط آقای علی زاهدی، رتبه سوم ترتیل اساتید توسط آقای دکتر شیخ الطائفه، رتبه چهارم رشته نماز دانشجویان توسط آقای مهدی رستگارمقدم، رتبه دوم رشته ترجمه و تفسیر قرآن دانشجویان توسط سرکار خانم نگار اسماعیل زاده، رتبه پنجم رشته معرق دانشجویان توسط سرکار خانم فاطمه دهنو خلجی کسب شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.