شنبه ۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در سومین جلسه کمیته اسکان بیان کرد:

درخصوص چگونگی اخذ شهریه از دانشجویان جدیدالورود در ترم ۹۸۲، تابع تصمیمات صندوق رفاه وزارت بهداشت خواهیم بود

کمیته اسکان / سبزوار

امروز سومین جلسه کمیته اسکان با حضور اعضاء در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد و مقرر گردید هر گونه اخذ شهریه از دانشجویان ترم ۹۸۲ منوط به تصمیم و ابلاغ صندوق رفاه وزارت بهداشت باشد.

به گزارش مفدا سبزوار، سومین جلسه کمیته اسکان دانشگاه امروز شنبه ۶ دی ماه در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور اعضاء برگزار شد.

 در این جلسه موارد مهمی همچون وضعیت شهریه پرداخت شده دانشجویان با توجه به تعطیلی ترم ۹۸۲ به دلیل شیوع ویروس کرونا و غربالگری دانشجویان کارآموز و کارورز در ورودی خوابگاه در شرایط کنونی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این جلسه ابراز داشت: با تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه، هر گونه اخذ شهریه خوابگاه از دانشجویان جدیدالورود با توجه به شرایط کنونی و تعطیلی دانشگاه به دلیل شیوع ویروس کرونا با تصمیم صندوق رفاه وزارت بهداشت خواهد بود و هرگونه تصمیمی که توسط صندوق رفاه وزارت متبوع در خصوص وضعیت شهریه دانشجویان اتخاذ شود، دانشگاه نیز همانگونه جهت شهریه دانشجویان خودگردان ترم ۹۸۲ اقدام خواهد کرد.

در پایان این جلسه نیز مسئولین خوابگاه‌های دانشجویی خواستار دریافت هر چه زودتر لیست اسامی دانشجویان کارآموز و کارورز در این ایام شده تا زمان کافی برای انجام هماهنگی‌های لازم در خصوص مسائل رفاهی و خوابگاهی این دانشجویان را داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.