شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹

نتایج مسابقات شفاهی بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت (مرحله دانشگاهی)

جشنواره قرانی 5

مرحله دانشگاهی بیست ودومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشوردر مورخ دهم اردیبهشت ۹۶ برگزارشد.مسابقات شفاهی قرآن در رشته های تحقیق (قرائت) ، ترتیل و حفظ در سه بخش :دانشجویان ، اساتید و کارکنان در دوگروه جداگانه و با حضور داوران خانم و آقا در مسجد طه (برادران) و سالن اجتماعاتدانشکده پزشکی (خواهران) برگزار شد.و نفرات برتر هر بخش و رشته به شرح زیر انتخابشدند.

برادران:

اساتید

رشته قرائت

آقای دکتر سید نورالدین دریاباری از بیمارستان ولیعصر (عج)

دانشجویان

رشته قرائت

نفر اول : آقای مهدی یوسفی دانشجوی رشته دندانپزشکی

نفر دوم : آقای مهدی شاهی دانشجوی رشته پزشکی

رشته ترتیل

نفر اول : آقای سجاد زارع دانشجوی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای

نفر دوم: آقای مرتضی بیگدلو ، دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی

نفر سوم: آقای سید رضا موسوی ، دانشجوی رشته دندانپزشکی

رشته حفظ ۵ جزء

آقای جاوید عبدالهی دانشجوی رشته اتاق عمل

رشته ۱۰جزء

آقای مهدی رضایی دانشجوی رشته دندانپزشکی

رشته حفظ یک جزء

آقای عیسی مولائی دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی

کارکنان

رشته قرائت

نفراول: آقای یوسف قنبری ازمعاونت فرهنگی واموردانشجویی

نفردوم: آقای ایمانعلی توکلی، از معاونت فرهنگی و امور دانشجویی

نفر سوم: آقای احمد نجفی ازبیمارستان حضرت ولیعصر(عج)

رشته ترتیل

نفر اول:آقای بهرام عابدینی ازمرکز بهداشت استان

نفردوم: آقای مصطفی بازرگان ازدانشکده پزشکی

نفرسوم: آقای محمد دیانت طلب ، از دانشکده پیراپزشکی و بهداشت

رشته حفظ ۵ جزء

آقای عدالت میر سیاهی ، از ستاد دانشگاه

رشته حفظ سوره حدید

آقای نصراله غرقی ، ازبیمارستان حضرت ولیعصر(عج)

خواهران :

اساتید

رشته قرائت

خانم دکتر ناهید جعفری ، دانشکده پزشکی

رشته ترتیل

حفظ سوره حدید

خانم دکتر آذین نوریان ،دانشکده دندانپزشکی

خانم سمیه برجی ، دانشکده پرستاری ابهر

دانشجویان

رشته قرائت

نفر اول : خانم زهرا امانی ، دانشجوی رشته داروسازی

نفر دوم: خانم غزاله رجایی، دانشجوی رشته پزشکی

نفر سوم: خانم سارا بنی خادمی ، ارشد بهداشت و ایمنی موادغذایی

رشته ترتیل

نفراول :خانم آرزو فرجی نیا ،دانشجوی رشته پزشکی

نفردوم: خانم فاطمه لطفی ،  دانشجوی رشته مامایی

 نفرسوم: خانم سمیرا کفیلی، دانشجوی رشته داروسازی

رشته حفظ ۵ جزء

نفر اول: خانم سمانه حاج نایبی دانشجوی رشته داروسازی

نفردوم: خانم لیلا کردلو دانشجوی رشته مهندسی بهداشت حرفه ای

رشته حفظ یک جزء

خانم نوشین معصومی، دانشجوی رشته داروسازی

رشته حفظ سه جزء

 خانم فاطمه خسروی، دانشجوی رشته داروسازی

حفظ سوره حدید

نفراول: خانم معصومه زنجانی، دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی

نفردوم: خانم محیا یارقلی، دانشجوی رشته پزشکی

نفرسوم: خانم مهدیه حسن لو، دانشجوی رشته رادیولوژی

کارکنان

رشته ترتیل

نفر اول: خانم فاطمه سپهری از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)

نفردوم : پروانه دشتی از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)

نفر سوم: خانم حورا رحیم پور اردبیلی، از مرکزبهداشت شهرستان زنجان

رشته حفظ۲۰ جزء

خانم ثریا بوئینی از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)

رشته حفظ ۱۰

نفراول : خانم شورانگیز پیرامون از بیمارستان حضرت ولیعصر

نفر دوم : خانم مینا عظیمی ازمرکزجامع سلامت شهریشماره۲

رشته حفظ یک جزء

خانم حمیده نصیری ازبیمارستان آیت اله موسوی

رشته حفظ حدید

خانم بلورصفایی از بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)

لازم به توضیح است نفرات راه یافته به مرحله کشوری باتوجه به سهمیه وکسب نمره حدنصاب متعاقبا اعلام خواهد شد . ازتمامی نفرات یاد شده در طی مراسمی تقدیربعمل خواهد آمد.

 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.