یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷

در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه صورت پذیرفت؛

نشست همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی و جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه

هلال احمر تربت حیدریه

نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان در سالن جلسات بوعلی برگزار شد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، نشست هم اندیشی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان در سالن جلسات بوعلی برگزار شد.

"دکتر محمد قربانی" معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به فعالیت موثر کانون هلال احمر در مجموعه دانشجویی گفت: کانون هلال احمر در مجموعه دانشگاهی توانسته است بسته ای از مجموع فعالیت های فرهنگی، آموزشی و غیره را آماده و به اجرا در آورد.

وی با اشاره به نقش تربیتی هلال احمر نیز ادامه داد: جمعیت هلال احمر در کشور ما نقش تربیتی را با بهره گیری از اصول هفت گانه خود نیز دنبال می نماید و با در دست داشتن اقشار مختلف می تواند تاثیر بسیاری را در سطوح مختلف داشته باشد.

"سعید فکوری"معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر اظهار کرد: با توجه به ماهیت دانشگاه علوم پزشکی در سطح شهرستان بحث فراگیری آموزش و دوره های کمک های اولیه ضرورت ویژه ای دارد که با همکاری های لازم همچون گذشته به بهترین شکل اجرا خواهد شد.

گفتنی است مقرر شد طرح های کارشناسی توسط عوامل اجرایی تنظیم و بعد از آن اقدام به انعقاد تفاهم نامه کاری مشترک بین جمعیت هلال احمر و دانشگاه علوم پزشکی شهرستان گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.