یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲

انجمن علمی دانشجویی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار کرد:

نشست مجازی علمی از دال به دال/گذر از دانش آموزی به دانشجویی

وبینار

به همت انجمن علمی دانشجویی پزشکی و با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر "نشست مجازی علمی از دال به دال/گذر از دانش آموزی به دانشجویی" برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، این وبیناری با محوریت آموزش مطالب کلیدی به دانشجویان نوورود و هم چنین خوش آمدگویی به آن ها با حضور معاون و فرهنگی دانشجویی، عضو هیات علمی و دانشجویان برتر رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردید.

این کارگاه با تلاش انجمن علمی پزشکی و با حمایت معاونت فرهنگی دانشجویی با استقبال بسیار خوب و حضور ۶۵ نفر از دانشجویان نوورود پزشکیبه صورت مجازی برگزار شد.

در بخش اول برنامه، ضمن خوش آمدگویی به نورودان رشته پزشکی نکاتی ارزنده با موضوع مهارت های یادگیری توسط دکتر "خلیل پورخلیلی" و دکتر "اکرم فرهادی" بیان گردید.

در ادامه، دانشجوی برجسته، "مهدی پورغلام" (مقام سوم شصت و دومین دوره ی آزمون علوم پایه) توضیحاتی در  مورد دوره و آزمون علوم پایه و نحوه ی صحیح مطالعه ی دروس را بیان نموده و به سوالات دانشجویان در باره موضوعات مرتبط پاسخ داد.

همچنین دانشجوی موفق، "شهریار میرزایی" (مدال آور جشنواره ها و المپیادها) به توضیح نحوه ی صحیح برنامه ریزی، شرکت در المپیادها و جشنواره ها همگام با پیشبرد دروس و توصیه هایی برای نوورود ها پرداخت.

لازم به ذکر است، در این کارگاه کلیپ های معرفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معرفی رشته ی پزشکی و معرفی انجمن علمی به دانشجویان ارائه شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.