سه‌شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

یادداشت روز؛

نهم دی ماه، نور بصیرت الهی در دل های امت بود

9 دی

همزمان با فرارسیدن نهم دی ماه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه طی یادداشتی؛ تقویم تاریخ پر افتخار ایران اسلامی را مملو از نقاط عطفی دانست که عزت و اقتدار ملی در آن نقش بسته است.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، همزمان با فرارسیدن نهم دی ماه مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه طی یادداشتی؛ تقویم تاریخ پر افتخار ایران اسلامی را مملو از نقاط عطفی دانست که عزت و اقتدار ملی در آن نقش بسته است. در متن این یادداشت آمده است:

حماسه ۹ دی نماد عزّت و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.  ۹ دی، نور بصیرت الهی بود در دلهای امت.  بدون شک سال ۸۸، سال عبرت‌ها و درس‌های راهبردی در شناسایی فرصت‌ها، ظرفیت‌ها و آسیب‌ ها بود که نقش رهبری و حضور مقتدرانه و با بصیرت مردم در شناخت فرصت‌ها و تهدیدها و در خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان بسیار حیاتی و تأثیرگذار بود. حوادث آن سال نشان داد که دشمن به صورت مستمر در حال برنامه‌ریزی است و به طور مرتب نقاط قوت و ضعف ایران را رصد و مطالعه می‌کند و به محض فراهم دیدن فرصت قطعا از آن برای عملیاتی کردن نقشه های شوم خود بهره خواهد گرفت. لذا دراین زمان نقشِ داشتن بصیرت، مهم و رمز عبور از حوادث سهمگین فقط بصیرت است.

اینجانب ضمن گرامیداشت حماسه نهم دی، امیدوارم مردم ایران عزیز با اتحاد و همبستگی زمینه توسعه، تعالی، پیشرفت و امنیت پایدار کشور را فراهم کنند و هر روز شاهد اقتدار ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.