سه‌شنبه ۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰

براساس شیوه نامه‌های ابلاغی کتابچه "رعایت اخلاق حرفه‌ای در پوشش دانشگاهی" تدوین می‌شود

جلسه کمیته عفاف و حجاب / سبزوار

جلسه کمیته عفاف و حجاب دانشگاه روز گذشته دوشنبه ۸ دی ماه برگزار و مصوب شد کتابچه "رعایت اخلاق حرفه‌ای در پوشش دانشگاهی" براساس شیوه نامه‌های ابلاغی تهیه و تدوین گردد.

به گزارش مفدا سبزوار، در جلسه کمیته عفاف و حجاب دانشگاه که روز دوشنبه ۸ دی ماه سال جاری با حضور اعضای کمیته برگزار گردید بر تدوین منشور و کتابجه رعایت اخلاق حرفه‌ای در پوشش دانشگاه برابر دستورالعمل‌های ابلاغی تاکید شد.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف صیانت از حریم عمومی و عفاف و حجاب، اعضای جلسه بر قانونی بودن موضوع حجاب، مسائل ایجابی و نقش فرهنگ‌سازی در موضوع عفاف و حجاب تاکید کرده و فعالیت تشکل‌های دانشجویی در جهت تقویت موضوع عفاف و حجاب را موثر و مفید دانستند.

 در ادامه دبیر کمیته حجاب و عفاف دانشگاه به تشریح پیشنهادات واحدهای تابعه دانشگاه پرداخت و اظهار داشت: مجموعه دانشگاه خواستار توجه به مقوله پوشش در انتصاب مدیران، برگزاری دوره‌های آموزشی و تربیتی ویژه مدیران، کارکنان و خانواده آنان، ایجاد تسهیلات رفاهی جهت تهیه چادر و برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی در مقوله حجاب است که ما این پیشنهادات را حائز اهمیت دانسته و از اجرای این موارد استقبال خواهیم کرد.

ابلاغ مقررات و آیین‌نامه پوشش به اساتید و مربیان بالینی در خصوص آشنایی دانشجویان، برگزاری دوره‌های آموزشی و توجیهی برای مدیران و کارکنان به صورت مجازی، تدوین کتابچه جامع مقررات پوشش حرفه‌ای در کلیه حوزه‌ها و فضاسازی و حمایت از تولیدات فرهنگی و ترویجی عفاف و حجاب از مصویات جلسه کمیته عفاف و حجاب بود.

گزارش تصویری این جلسه را اینجا ببینید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.