پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

محصولات چند رسانه ای شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه به زودی تولید و منتشر می شود/ زمان برگزاری نشست آموزشی شورای انضباطی نودانشجویان اعلام شد

شورای انضباطی

دبیر شورای انضباطی دانشگاه از شروع تهیه تولیدات رسانه ای این مجموعه در راستای آگاه سازی و آشنایی بیشتر دانشجویان با آیین نامه شورای انضباطی، قوانین و مقررات و حقوق آنان خبر داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، دبیر شورای انضباطی دانشگاه از شروع تهیه تولیدات رسانه ای این مجموعه در راستای آگاه سازی و آشنایی بیشتر دانشجویان با آیین نامه شورای انضباطی، قوانین و مقررات و حقوق آنان خبر داد.

"مهین کیانی" در گفتگو با خبرنگار سرویس فرهنگی مفدا گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته در شورای انضباطی مرکزی و همچنین مجموعه دانشگاه تلاشمان بر این است تا برای نخستین بار آیین نامه شورای انضباطی را در راستای ارتقا سطح آگاهی دانشجویان در قالب محتوی های چند رسانه ای از جمله پوستر، اینفوگرافیک، کلیپ، موشن گرافیگ و غیره تولید و با توجه به به زمانبندی از پیش تعیین شده منتشر نماییم.

کیانی با اشاره به الزام دوره آموزشی نودانشجویان دانشگاه ادامه داد: همچون سال های گذشته نسشت آموزشی را برای دانشجویان جدیدالورود در نظر گرفته ایم که در بستر فضای مجازی و بصورت وبینار می باشد. همچنین این دوره ها در روزهای دوشنبه ۱۵ دی ماه مربوط به داشکده پرستاری- مامایی، یکشنبه ۲۱ دی ماه مربوط به دانشکده پیراپزشکی و ۲۲ دی ماه مربوط به دانشکده بهداشت برگزار خواهد شد و حضور کلیه نودانشجویان الزامی می باشد.

گفتنی است دانشجویان جهت راهنمای ورود به جلسه وبینار به درگاه اطلاع رسانی روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی در پیام رسان تلگرام مراجعه نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.