دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

دبیر انجمن علمی اتاق عمل دانشگاه،

تلاش در برگزاری بازآموزی از تکنیک های جراحی تا مهارت های حرفه ای هستیم

کاشان/مصاحبه

"محمدرضا نقدی" دانشجوی رشته تکنولوژی اتاق عمل دانشگاه علوم پزشکی کاشان امسال بعنوان دبیر انجمن علمی اتاق عمل دانشگاه انتخاب شد. وی معتقد است با توجه به سختی رشته اتاق عمل و مشکلاتی که دانشجویان سراسر کشور با آن دست وپنجه نرم می کنند به دنبال اتحاد سراسری در کل کشور و انجام اهداف واحد در قالب انجمن کشوری هستیم.

به گزارش مفدا کاشان، دبیر انجمن علمی اتاق عمل دانشگاه از دانشجویان فعال در زمینه های دیگر نظیر سابقه فعالیت در بسیج دانشجویی، کمیته تحقیقات و انجمن علمی را نیز دارد.
محمدرضا نقدی در گفتگو با مفدا گفت: دبیر انجمن علمی موظف به هماهنگی بین دانشجویان، اساتید و سیستم اداری دانشگاه می باشد و به مسائل علمی و فرهنگی دانشجویان توجه خاص دارد و با توجه به فعالیت هایی که در حوزه های مختلف دانشجویی فرهنگی داشتم به مسائل مربوط به دانشجویان  آشنا و برایم ملموس می باشد.
وی بر ادامه فعالیت ها در شرایط مجازی دانشگاه ها و بیماری کووید ۱۹ تاکید نمود و اظهار داشت: متاسفانه با شیوع ویروس کرونا برنامه های انجمن در قالب فضای مجازی در بستر های اینستاگرام و... پیگیری می شود و قصد داریم به بازآموزی مفاهیم رشته از تکنیک های جراحی تا مهارت ها در کنارهم بپردازیم.
نقدی در ادامه بیان داشت: با توجه به سختی رشته اتاق عمل و مشکلاتی که دانشجویان سراسر کشور با آن دست و پنجه نرم می کنند به دنبال اتحاد سراسری در کل کشور و انجام اهداف واحد در قالب انجمن کشوری هستیم و امیدواریم گام موثری در اصلی ترین مشکلات این رشته که تبعیض بین رشته هاست را برداریم.
این دانشجوی فعال فرهنگی افزود: به دنبال اتفاق واحد موثر برای همه در این رشته هستیم و باوجود مشکلات مالی در دوسال گذشته فعال ترین انجمن علمی دانشگاه بودیم که این مورد قطعا ادامه خواهد داشت.
دبیر انجمن علمی اتاق عمل در پایان تصریح کرد: انجمن متعلق به قشر دانشجو است و دانشجویان باید با توجه به اهمیت آن حتما فعال باشند و به دنبال نتایج کوتاه مدت نباشند و در این زمینه صبر داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.