دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

با حضور رئیس دانشگاه؛

شواری صنفی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان معارفه شد

گیلان

معارفه‌ی شورای صنفی دانشجویی چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت با حضور ریاست و مسوولین دانشگاه برگزار گردید.

مفدا گیلان، دکتر  افشین شفقی- معاون فرهنگی و اموردانشجویی دانشگاه پس از معرفی شورای صنفی گفت:وجود شواری صنفی ایفا کننده‌ی نقش نظارت و مطالبه‌گری حقوق دانشجویی  می باشد

 زهرا حسین پور- دبیرکل شورای صنفی دانشگاه به معرفی شورا و ساختار آن بر اساس آیین‌نامه پرداخت و ضمن گزارش عملکرد چندماهه، چگونگی پیگیری مشکلات از طریق شورای صنفی را تشریح کرد.
همچنین وی ضمن اشاره بر تشکیل مجدد شورا پس از چندین سال وقفه که آن را مرهون افزایش آگاهی و پیگیری دانشجویان در ظل حمایت مسوولین دانشگاه دانسته, بر لزوم ارتباط و دسترسی راحت تر نمایندگان دانشجویی به مسئولین مربوطه و استفاده از ظرفیت شکل گرفته جهت افزایش تعامل دانشجویان_مسئولین تاکید داشت و از همکاری معاونین و روسای دانشکده ها تا بدین جا تشکر کرد.

  در پایان دکتر یوسف‌زاده چابک ریاست دانشگاه، آمادگی جهت همکاری با شورای صنفی و حمایت از این نهاد قانونی، احکام اعضای شورا را به اعضای شورای مرکزی اعطا نمود.

 پی نوشت: شورای صنفی تنها تشکل دانشجویی است که امکان نظارت و بررسی بر بخش های دانشگاه را بر اساس اساسنامه تدوین شده دارا می باشد و به همین منظور دارای ۶ کمیته و دبیر می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.