پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹

انتخابات انجمن های علمی دانشجویی کشوری برگزار شد

انتخاب دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی انجمن های علمی کشوری

تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دانشجویان منتخب

بوشهر

در پی برگزاری انتخابات شورای مرکزی انجمن‌های علمی دانشجویی کشوری مامایی، دندان پزشکی، بهداشت عمومی و علوم تغذیه "فرح امینی"، "مریم زارعی"، "سحر یارایی" و علی نظری از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان اعضای شورای مرکزی این انجمن ها انتخاب شدند.

به گزارش مفدا بوشهر، انتخابات انجمن‌های علمی کشوری مامایی، دندان پزشکی و علوم تغذیه با مشارکت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

در این انتخابات "فرح امینی" به اتفاق آرا به عنوان دبیرکل انجمن علمی مامایی کشوری برگزیده و به ترتیب "مریم زارعی"، "سحر یارایی" و "علی نظری" به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی انجمن های علمی دندانپزشکی، بهداشت عمومی و علوم تغذیه کشوری انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز این موفقیت را به دانشجویان منتخب تبریک گفت.

دکتر "اکرم فرهادی" با اشاره به تاثیرگذار بودن انجمن های علمی دانشجویی در دانشگاها، گفت: این موفقیت را به دانشجویان فعال و پویای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفته و توفیقات روز افزون  برای اعضای منتخب انجمن‌های علمی کشوری مامایی، دندان‌پزشکی، بهداشت عمومی و علوم تغذیه خواهانم.

وی تصریح کرد: انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با هدف کلی جهاد علمی و ترویج فرهنگ سلامت در جامعه تشکیل شده اند طی این سال تحصیلی با وجود شرایط بحرانی و پاندمی کرونا و عدم حضور در دانشگاه توانسته اند فعالیت های موثر و قابل توجه ای داشته باشند.

دکتر فرهادی ضمن آرزوی موفقیت و پویایی برای همه دانشجویام فعال در این عرصه، گفت: امیدوارم که انجمن‌های علمی ما محلی برای شکوفایی استعدادها و برانگیختن خلاقیت علمی دانشجویان شده و با ایجاد هم‌افزایی و توانمندسازی باعث ارتقاء سطح علمی دانشگاه شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.