یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

دیدار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام نور با رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی

فدراسیون ورزشهای دانشگاهیی

دکتر محمد هادی امین ناجی معاون فرهنگی ، دانشجویی و اجتماعی دانشگاه پیام نور و هادی بشیریان رئیس فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی به منظور افزایش تعاملات و همکاری های طرفین  دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش مفدا،  به منظور همکاری و با هدف تعامل دو جانبه دانشگاه پیام نور و فدراسیون دانشگاهی، معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور با حضور در فدراسیون با رئیس فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

بنابراین گزارش در این دیدار بشیریان ضمن گزارشی از فعالیت های فدراسیون تشکر خود را از مسئولین دانشگاه پیام نور برای همکاری با برنامه های این فدراسیون اعلام کرد.

رئیس فدراسیون دانشگاهی گفت: کلیه بخشهای آموزش عالی به عنوان یکی از ارکان و بازوان فدراسیون هستند و تعامل وهمکاری بخش ها میتواند در بهبود و توسعه ورزش دانشگاهی نقش به سزایی داشته باشد.

در ادامه دکتر ناجی ضمن تشکر از همکاری فدراسیون دانشگاهی با دانشگاه پیام نور گفت : این دانشگاه  آمادگی دارد در راستای توسعه ورزش دانشگاهی  و با توجه به پتانسیل و نیروهای مجربی که در دانشگاه هست همکاری خود را با فدراسیون گشترش دهند.

معاون فرهنگی –دانشجویی دانشگاه پیام نور افزود : خوشبختانه مسئولین دانشگاه به ورزش نگاه ویژه ای دارند و ورزش را در این دانشگاه به عنوان یکی از اولویت های کاری خود میدانند و آمادگی دارند همانند گذشته مشارکت بیشتری در برنامه های فدراسیون داشته باشند.

لازم به ذکر است در این دیدار خانم دکتر صفاری نایب رئیس فدراسیون ، خانم دکتر ترابی مدیر کل تربیت بدنی دانشگاه پیام نور و دکتر نقیبی رئیس مرکز تندرستی و مشاوره ورزشی دانشگاه حضور داشتند.انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.