سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲

معاون دانشجویی وامور فرهنگی دانشگاه؛

خوابگاه دانشجویی باید مامن دانشجو باشد

گيلان

به منظور هم اندیشی و هماهنگی برنامه های خوابگاه ها، امروز دوشنبه ٢٧اردیبهشت ماه، جلسه ای با حضور رییس نهاد نمایندگی رهبری، معاون فرهنگی و امور دانشجویی، مدیران،کارشناسان و دبیران شورای صنفی دانشجویی درمحل معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

مفدا گیلان، دکتر افشین شفقی - معاون دانشجویی وامور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان گفت:خوابگاه دانشجویی باید مکان امنی برای اقامت دانشجویان باشد تا آنان بدون دغدغه به تحصیل خود بپردازند.وی ادامه داد :مسوولین دانشگاه علوم پزشکی گیلان دانشجویان را همانند فرزندان خود می دانند ودر راستای رفاه وآسایش آنان از هیچ کاری فرو گذار نمی کنند.
دکتر شفقی در جمع شورای صنفی خوابگاه های دانشجویی  اظهار داشت:دانشجویان ساکن در خوابگاه ها نباید احساس غربت و تنهایی کنند. و اگر در برخی امور کم وکاستی وجود داشته باشد باید آن را به گوش خادمان خود در دانشگاه برسانند تا نسبت به مرتفع نمودن آن اقدام شود.
وی شورای صنفی را نماد مدیریت دانشجویان بر امورات آنان بر شمرد وافزود:شما نمایندگان دانشجویان تمام دانشجویان ساکن در خوابگاه هستید پس در انعکاس موارد باید تمام جوانب را در نظر بگیرید. 
معاون فرهنگی دانشگاه بودن مسوول نهاد مقام معظم رهبری را در کنار این معاونت از نکات برجسته عنوان کرد و افزود این هم افزایی قوت قلب ما در این معاونت می باشد.
دکتر شفقی با بیان اینکه از ایده های نو وخلاق دانشجویی در این دانشگاه حمایت می شود، اظهار داشت: معاونت فرهنگی و دانشجویی نیز بنابه وظیفه خود از اجرای برنامه های خلاقانه  و مفرح دانشجویی حمایت می کند. 

دکتر محمد مهدی مبرهن-مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ضمن تشریح برنامه های هفته خوابگاه ها و اشاره به شعار این هفته گفت: 
شعار امسال هفته خوابگاه ها استاندارد سازی نمادی از هویت و مشارکت است و امسال هر روز را با یک عنوان اعلام کردیم و از نظرات کارشناسان  و اعضای شورای صنفی استفاده می کنیم .ای/

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.