دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛

تفاهم نامه ساخت خوابگاه ۲۴ واحدی متاهلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نهایی شد

صداقت

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: طی جلسه ای با معاون صندوق رفاه وزارت بهداشت و درمان کشور تفاهم نامه ساخت خوابگاه ۲۴ واحدی متاهلی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نهایی شد.

به گزارش مفدا بوشهر، دکتر "مسعود صداقت" ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: این تفاهم نامه دو جانبه فی مابین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در جلسه با معاون صندوق رفاه وزارت بهداشت نهایی شده و به امضاء معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت رسید.

وی در ادامه افزود: با نهایی شدن و امضاء این تفاهم نامه، احداث این خوابگاه در نزدیکی مرکز آموزشی و بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر به زودی آغاز خواهد شد.

دکتر صداقت با اشاره به نشست مشترک دیگری با مدیرکل تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت بیان کرد: در این دیدار به تفاهم نامه احداث زمین چمن مصنوعی مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پراخته شد؛ بر اساس این تفاهم نامه، معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت  با آغاز به کار این پروژه طبق تعهدات خود، کمک مالی خواهد کرد.

مدیر دانشجویی دانشگاه در پایان، این نشست ها را موثر ارزیابی کرده و خاطر نشان کرد: احداث خوابگاه ۲۴ واحدی و همچنین ساخت زمین چمن مصنوعی دو مطالبه جدی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت رفاه حال دانشجویان بوده، که با پیگیری های انجام شده توسط این معاونت، این دو پروژه بزودی آغاز به‌کار خواهند کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.