سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲

به همت انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا:

بسته‌های حمایتی معیشتی در بین خانوارهای نیازمند سطح شهرستان توزیع شد

فسا باران

دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تعدادی از خانواده هایی که با بیماری های خاص دست و پنجه نرم می کنند و هم چنین مشاغل آزادی که با توجه به وضعیت موجود در کسب درآمد خانوار دچار مشکل شده‌اند، پس از انجام بررسی، بسته های حمایتی معیشتی به آنان اهدا شد.

به گزارش مفدا فسا،  انجمن خیریه دانشجویی باران دانشگاه علوم پزشکی فسا، پس از شناسایی خانواده های نیازمند اقدام به اهدای بسته های حمایتی معیشتی کرد.

محمدمهدی هادی پور دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، تعدادی از خانواده هایی که با بیماری های خاص دست و پنجه نرم می کنند و هم چنین مشاغل آزادی که با توجه به این وضعیت در کسب درامد خانوار دچار مشکل شده اند، جهت اعطای بسته های حمایتی، معیشتی  بررسی شدند.

وی ادامه داد: با توجه به کمک های جمع آوری شده، بسته های حمایتی برای خانوارهای شناسایی شده، تهیه شد و با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، سرپرست اداره فرهنگی و کارشناس فرهنگی این بسته ها به اعضا اعطا گردید.

هادی پور اشاره کرد: اجرای این طرح های خیرخواهانه، روح همدلی و ایمان را بین مردم به جریان می اندازد.

دبیر انجمن خیریه دانشجویی باران ضمن اشاره به تداوم طرح های حمایتی و تهیه بسته های غذایی گفت: این دومین مرحله از طرح توزیع بسته های حمایتی است، امیدواریم در مراحل بعد خانواده های بیشتری شناسایی شود و اقلام بسته های حمایتی نیز افزایش گردد و با توجه به همدلی خیرین، بتوانیم گامی موثر و ماندگار برداریم.

گفتنی است، یکی از محورهای این طرح، کمک و همدلی با خانواده های نیازمند است.

 طرح های خیرخواهانه با بسترسازی برای مشارکت و نقش آفرینی ، هماهنگی و انسجام فعالیت های خیریه درصدد تقویت مولفه های استحکام طرح های همدلی است و در این راستا اهداف شناسایی خانواره های درگیر با بیماری های خاص، تلاش جهت رفع آلام آنان و حمایت مالی را دنبال می کند.

معاونت فرهنگی و دانشجویی و هم چنین اداره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی فسا اجرای  این قبیل برنامه های حمایتی را ارج می نهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.