سه‌شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲

سخنگوی وزارت بهداشت در سفر به استان خراسان شمالی، روند اجرای طرح شهید سردار سلیمانی را ارزیابی کرد

دکتر لاری

دکتر سیما سادات لاری ناظر عالی اجرای طرح شهید سردار قاسم سلیمانی در شش دانشگاه و دانشکده علوم پزشکی در بازدید خود از استان خراسان شمالی، روند اجرای این طرح را مورد ارزیابی قرار داد و از نزدیک در جریان چگونگی اجرای این طرح قرار گرفت.

به گزارش مفدا دکتر سیماسادات لاری ناظر عالی وزیر بهداشت در اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی در شش دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مازندران، گلستان، بابل، بجنورد و دانشکده اسفراین  صبح امروز سه‌شنبه ۲۳ دی ماه بازدید خود را از استان خراسان شمالی به منظور نظارت بر اجرای هرچه بهتر طرح شهید قاسم سلیمانی آغاز کرد.

وی در ابتدای امر از مرکز بهداشت باقرخان شهرستان بجنورد بازدید کرد و برچگونگی شناسایی بیماران مبتلا به ویروس کرونا براساس مراحل مختلف طرح شهید قاسم سلیمانی از جمله حمایت، نظارت و مراقبت قرار گرفت.

معاون فرهنگی ودانشجویی وزیر بهداشت در جریان این بازدید، طی تماس با چند بیمار قطعی مبتلا به کرونا، میزان رضایت آنها را از روند رسیدگی درمان این بیماران جویا شد.

سخنگوی وزارت بهداشت در ادامه این سفر از پایگاه بسیج امام موسی (ع) بازدید کرد و بس از دریافت گزارش این مرکز، برنامه‌های حمایتی بسیج و سپاه شهرستان بجنورد را مورد تقدیر قرار داد و بر حرکت همه جانبه در این مسیر توسط این دو نهاد تاکید کرد.

لاری در بازدید از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان بجنورد به عنوان یکی از بیمارستان‌های درمان بیماران کرونایی، بر چگونگی اجرای دقیق تست PCR و همچنین نظارت بیشتر و بررسی کامل مراحل شناسایی درمان وترخیص بیماران کرونایی، تاکید کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در حاشیه بازدید خود از استان خراسان شمالی به افتتاح زمین چمن مصنوعی  اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی بجنورد پرداخت و ساخت این مجموعه را اتفاقی مبارک وخوشایند برای دانشجویان دانست.

این زمین چمن در متراز ۱۲۰۰ مترمربع به مبلغ ۷۵۰ میلیون تومان طی سه ماه ساخته و به بهره برداری رسیده است.

لاری هم اکنون در جلسه هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بجنورد و اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا واقع در مرکز خدمات جامع سلامت شهری «حر » حضور دارند.

این خبر تکمیل خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.