شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

در نشست صمیمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با نمایندگان نهادهای دانشجویی مطرح شد؛

ساختمان فرهنگ افتتاح می‌شود/ تلاش برای ایجاد شهر دانشجویی در فضای پردیس

د ع پ دزفول

"دکتر قمیشی" رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با نمایندگان شورای صنفی، کانون‌های فرهنگی، تشکل‌های دانشجویی و همتایاران نشستی صمیمی برگزار کرد. وی از تلاش دانشگاه برای ایجاد شهر دانشجویی در فضای پردیس دانشگاه خبر داد.

به گزارش مفدا دزفول ، در این نشست که "دکتر چگنی" معاون فرهنگی و دانشجویی و "دکتر مردسلطانی" معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه نیز حضور داشتند، در فضایی صمیمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به پای صحبت دانشجویان نشستند.

در ابتدای این نشست نماینده شورای صنفی سوالاتی در خصوص خوابگاه های دانشجویی، کلاس های درس دانشجویان، امکانات رفاهی و ورزشی مطرح کرد.

دکتر قمیشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول در جواب سوالات نماینده صنفی دانشجویان اظهار داشت: دغدغه های دانشجویی یکی از دغدغه های اولیه و مهم هر مسئول است. با توجه به اینکه دانشجویان پیش ما امانت هستند، ما سعی داریم که در فضای پردیس دانشگاه یک شهر دانشجویی طراحی کنیم که کلیه امکانات از قبیل خوابگاه،فضای ورزشی،سالن مطالعه،نانوایی و دیگر نیازهای اولیه هر دانشجو در این شهر دانشجویی فراهم باشد.

وی ادامه داد: آرزوی من این است که چند خوابگاه با امکانات جانبی رفاهی بتوانیم در پردیس دانشگاه راه اندازی کنیم و برنامه ریزی دانشگاه هم به این سمت و سو است و در این رابطه با خیرین صحبت هایی و توافقاتی انجام شده است.

تا ۶ ماه آینده طبق توافقی که با وزارت بهداشت انجام شده است فضای فیزیکی سلف سرویس دانشگاه اضافه خواهد شد و تجهیزات ورزشی خوابگاه ها و رفاهی خوابگاه خواهران تکمیل می‌شود؛ همچنین ضمن افتتاح ساختمان فرهنگ دانشگاه، کار ایمن سازی خوابگاه خواهران نیز انجام خواهد شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول اولویت ساخت خوابگاه های دانشجویی را با ساخت خوابگاه های خواهران دانست و افزود: تلاش دانشگاه بر این است که کلنگ زنی این خوابگاه ها در امسال شروع شود، و سیاست دانشگاه بر این است که این گونه هزینه ها را فقط در پردیس دانشگاه انجام دهد.

"دکتر چگنی" معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه نیز در این جلسه اظهار داشت: تا ۶ ماه آینده طبق توافقی که با وزارت بهداشت انجام شده است فضای فیزیکی سلف سرویس دانشگاه اضافه خواهد شد و تجهیزات ورزشی خوابگاه ها و رفاهی خوابگاه خواهران تکمیل می‌شود؛ همچنین ضمن افتتاح ساختمان فرهنگ دانشگاه، کار ایمن سازی خوابگاه خواهران نیز انجام خواهد شد.

"دکتر مرد سلطانی" معاون آموزش،تحقیقات و فناوری دانشگاه در پاسخ به سوالات دانشجویان اظهار داشت: با توجه به تجربه جدید تشکیل کلاسهای درسی در فضای مجازی برای کلیه دانشگاه ها ، شورای آموزشی دانشگاه با برگزاری جلسات، نواقص موجود در کلاس را شناسایی و رفع نموده است. وی افزود:با تلاشهایی که در حوزه آموزش دانشگاه انجام شده است رتبه دانشگاه علوم پزشکی دزفول در بین ۳۱ دانشگاه و دانشکده های غیر مراکز استانها توانسته است به رتبه ۹ ارتقاء پیدا کندو در بین ۶۶ دانشگاه علوم پزشکی کشور رتبه ۳۹ را دریافت کند که افتخاری است برای معاونت آموزشی دانشگاه و تلاش و همت این معاونت به ارتقاء این جایگاه است.

    

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.