چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۶

برگزاری چهل و یکمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی کردستان

برگزاری چهل و یکمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی کردستان

چهل و یکمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی کردستان امروز ۲۴ دی ماه ۹۹ با حضور اعضای این جلسه برگزار شد.

در این نشست دکتر خادم عرفان معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه ضمن تشکر از اعضای نشریات دانشجویی و دانشجویان فعال در نشریات دانشگاه در ثبت آثار خود در جشنواره تیتر ۱۲ گفت: از فعالین عرصه نشریات انتظار مشارکت بیشتری در این زمینه را داریم.
در ادامه دکتر خدابنده لو جایگاه دانشگاه را از نظر میزان مشارکت درمیان دانشگاه های شرکت کننده در جشنواره تیتر ۱۲ تشریح نمود و گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان در میان ۱۳۵ دانشگاه شرکت کننده در جشنواره تیتر ۱۲ تا به امروز توانسته است رتبه ۳۲ را کسب کند که امیدواریم با مشارکت بیشتر دانشجویان در این امر شاهد ارتقا رتبه دانشگاه در این جشنواره باشیم.
 فرزاد صفاری کارشناس نشریات دانشگاه علوم پزشکی کردستان شیوه ارزیابی و رتبه بندی نشریات دانشجویی را تشریح نمود و گفت: تاکیید ما بر لزوم تشکیل کمیته ارزیابی کمی در دانشگاه است که این کمیته متشکل از کارشناس نشریات و ۲ عضو دانشجویی کمیته ناظر  میباشد.
صفاری افزود: مدیران مسئول نشریات دانشجویی لازم است نشریات منتشره از اول مهرماه ۹۹ به بعد را برای ارزیابی کمی وکیفی درسامانه خانه نشریات بارگزاری کنند.
درادامه اعضای جلسه بر لزوم ارتقابیشتر سطح کیفی نشریات دانشگاه تاکید ودراین زمینه مطالبی را بیان  نمودند.
در پایان پگاه خوش کیفی و حمزه صالح زاده نمایندگان دانشجویی کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه علوم پزشکی کردستان مشکلات و دغدغه های دانشجویان فعال در نشریات دانشگاه را اعلام کردند و ایده های خود را در این زمینه با دیگر اعضای کمیته به اشتراک گذاشتند تا درباره این ایده ها بحث و تبادل نظر صورت بگیرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.