پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

در نشست صمیمی معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه صورت گرفت؛

موافقت با تشکیل مرکز HSR معاونت فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران

نشست صمیمی معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه

نشست صمیمی معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در دفتر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه برگزار و با تشکیل مرکز HSR معاونت فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی مازندران موافقت شد.

به گزارش مفدا مازندران، نشست صمیمی معاونت فرهنگی و دانشجویی با معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه جاری در دفتر معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه با حضور مدیران این دو معاونت برگزار شد.

در این جلسه دکتر محمدرضا حق‌شناس، معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به فعالیت های ارزنده و موفقیت‌های دکتر مجید سعیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه و تیم مدیریتی ایشان گفت: معاونت فرهنگی و دانشجویی تصمیم دارد شورای پژوهشی این معاونت را با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه راه‌اندازی نماید تا تصمیمات این معاونت بر بنیان دانش و پژوهش اتخاذ گردد.

دکتر حق‌شناس معاونت فرهنگی و دانشجویی تصمیم دارد شورای پژوهشی این معاونت را با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه راه‌اندازی نماید تا تصمیمات این معاونت بر بنیان دانش و پژوهش اتخاذ گردد.

وی همچنین افزود: ایجاد فضای فرهنگی مناسب برای دانشجویان این حوزه بسیار ‌مهم است و دانش‌محور شدن اقدامات و فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی در دستور کار این معاونت قرار دارد تا تلاش سازمان یافته‌تری برای رشد فرهنگی دانشگاه داشته باشیم و برای رسیدن به این هدف قطعا کمک و حمایت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ارزشمند خواهد بود.

در ادامه این نشست دکتر مجید سعیدی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: کرونا مصائب بسیاری بر ما روا داشت، در عین حال مسائلی بود که می‌تواند نقطه مثبت این بیماری باشد. این‌که روال‌های آموزشی دانشگاه‌ها را تغییر داده است و دریچه جدیدی برای انجام فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی پیش روی ما باز کرد. در این ایام و با وجود این بیماری نیاز است ما نیز تغییراتی را در روند اجرایی فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی اتخاذ کنیم و از زیرساخت‌های مجازی استفاده بهینه‌تری داشته باشیم.

دکتر سعیدی همچنین گفت: فضائل اخلاقی در هر فردی زیباست و در قشر علوم پزشکی زیباتر، رذائل اخلاقی نیز در هر فردی زشت است اما در قشر علوم پزشکی زشت‌تر و بلکه خطرناک‌تر؛ بنابراین توجه به رشد فرهنگی و اخلاقی دانشجویان دانشگاه یک ضرورت است.

دکتر سعیدی: توجه به رشد فرهنگی و اخلاقی دانشجویان دانشگاه یک ضرورت است.

در ادامه مدیران دو حوزه در مورد پیشنهاد معاونت فرهنگی و دانشجویی به بحث و تبادل نظر پرداختند و در نهایت با تشکیل شورای پژوهشی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به صورت تشکیل مرکز HSR معاونت فرهنگی و دانشجویی همانند مراکز HSR معاونت درمان و بهداشتی موافقت شد.

لازم به ذکر است: در این جلسه دکتر مجید سعیدی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه، دکتر محمدرضا حق‌شناس معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر رضا علیزاده نوایی مدیر اطلاع رسانی و ارتباطات، دکتر اکبر هدایتی‌زاده عمران مدیر امور پژوهشی و کاربرد نتایج تحقیقات، دکتر علیرضا خرمی‌مقدم مدیر دانشجویی، دکتر امیرسعید حسینی مدیر فرهنگی، دکتر هدایت جعفری رئیس شورای انظباطی دانشجویان، جعفر حبیبیان، مدیر تربیت بدنی و ملیحه طالبی مدیر پایگاه خبری مفدا مازندران حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.