چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵

به مناسبت هفته خوابگاه ها

قهرمانی تیم والیبال پرسنل دانشکده بهداشت و تغذیه

تیم والیبال لرستان

به مناسبت هفته‌ی خوابگاه‌ها، در فینال مسابقات والیبال بین دو تیم کارمندی دانشکده بهداشت و تغذیه با تیم پرسنل بیمارستان‌های شهید مدنی و شهدای عشایر، تیم دانشکده بهداشت قهرمان این دوره از مسابقات شد.

 فینال مسابقات والیبال به مناسبت هفته خوابگاه‌ها بین دو تیم کارمندی دانشکده بهداشت و تغذیه با تیم بیمارستان‌های شهید مدنی و شهدای عشایر در سالن ورزشی دانشگاه واقع در مجتمع آموزشی کمالوند برگزار گردید.

برای تیم دانشکده بهداشت و تغذیه عبدالکریم رحمتی، مراد احمدی، حسام کرمی، محمد رحیمی، ابوذر رجبی، سید جلال موسوی، کورش سپهوند و محمدشریف مالمیر به میدان رفتند.  افشین جوانمرد، کاظم ازادی، محمد پارسا، علی اصغر عسگری، علی عزیزی، حمیدرضا ظفری، اکبر ویسکرمی و محسن مرادی‌نژاد هشت بازیکنی بودند که برای تیم بیمارستان‌های خرم‌آباد به زمین والیبال آمده بودند. در نهایت تیم دانشکده بهداشت و تغذیه  در سه ست پیاپی با یک بازی جذاب و دیدنی از سد تیم بیمارستان‌های خرم‌آباد گذشت و به عنوان قهرمان بازی‌ها شناخته شد. در دیدار رده‌بندی نیز تیم دانشجویان فوریت پزشکی از سد تیم دانشجویان پزشکی ترم سه گذشت و به مقام سومی دست یافت. این دوره از بازی‌ها به مناسبت هفته خوابگاه‌ها بین ده تیم از دانشجویان و کارکنان دانشگاه در اریبهشت ماه سالجاری با همت اداره تربیت بدنی دانشگاه برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.