چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷

روز شمار و نامگذاری هفته خوابگاه‌های دانشجویی سال ۹۶ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام شد؛

«خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت» شعار امسال هفته خوابگاه‌های دانشجویی است

هفته خوابگاهها

روز شمار و نامگذاری روزهای هفته به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال که طی روزهای ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه همزمان در تمامی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور برگزار می شود، از سوی وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش مفدا، هر سال در آستانه هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور به منظور توجه بیشتر به خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان خانه دوم دانشجو، روزهای این هفته از سوی ستاد وزارت بهداشت نامگذاری و برنامه‌های متعددی متناسب با هر روز در دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

امسال نیز در راستای ارتقای کیفیت خدمات رفاهی و نیز فراهم کردن بستر مناسب به منظور مشارکت حداکثری دانشجویان، ضمن تشکیل کمیته‌ای جهت برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته خوابگاه‌ها، هفته خوابگاه‌های دانشجویی با شعار «خوابگاه استاندارد‏، نماد مسئولیت و مشارکت» طی یک هفته در همه دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، ۳۰ اردیبهشت ماه روز نخست هفته خوابگاه‌های دانشجویی است، که با عنوان «خوابگاه‎، اقوام ایرانی- اتحاد فرهنگی» نامگذاری شده است.

شعار « خوابگاه، همتایاران- ترویج سالم زیستی» شعار روز دوم هفته خوابگاه‌های دانشجویی است که در روز ۳۱ اردیبهشت ماه با برنامه‌های مختلفی از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار خواهد شد.

«خوابگاه، تولیدات دانشجویی» و « خوابگاه، نشاط و تندرستی با ورزش همگانی» به ترتیب برای روزهای سوم و چهارم هفته‌خوابگاه‌های دانشجویی به عنوان شعار نامگذاری شده‌اند.

روزهای پنجم و ششم هفته خوابگاه‌های دانشجویی نیز به ترتیب با شعار« خوابگاه‌سازی، نگرش خیرین امروز، رفاه نسل فردا» و « خوابگاه‏، اوقات فراغت تمرینی برای زندگی» مزین شده است که قطعا در این دو روز( ۳و ۴ خرداد ماه) برنامه‌های متنوعی در حوزه خوابگاه‌های دانشجویی از سوی دانشگاه‌های علوم پزشکی به اجرا در خواهد آمد.

آخرین روز هفته خوابگاه‌های دانشجویی امسال، که در تاریخ ۵ خرداد ماه همزمان برنامه‌های مختلفی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار می‌شود، به نام« خوابگاه، تغذیه سالم- ضامن تندرستی» نامگذاری و مزین شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.