چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳

مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی در دانشگاه برگزار شد

مراسم روابط عمومي كاشان

مراسم گرامیداشت روز روابط عمومی با حضور سرپرست دانشگاه، مشاور و مدیر حوزه ریاست، سرپرست دانشکده پزشکی، معاونین درمان و بهداشتی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مشاور امور بانوان سرپرست دانشگاه، مسئول حراست و جمع دیگری از مسئولین دانشگاه و کارشناسان، مسئولین و رابطین روابط عمومی و خانواده هایشان روز سه شنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشانف دکتر ابراهیم کوچکی در این مراسم ضمن تبریک ۲۷ اردیبهشت ماه به عنوان روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، از زحمات کلیه همکاران فعال در این حوزه شامل پرسنل ستادی و واحدهای تابعه تقدیر و تشکر کرد.

وی، به برگزاری این آیین برای اولین بار در دانشگاه اشاره کرد و گفت: این روز در تقویم دانشگاه ماندگار می شود.

دکتر کوچکی در ادامه سخنان خود، به اهمیت فعالیت های واحدهای مختلف دانشگاه و لزوم توجه مدیران به انتخاب افراد متخصص اشاره کرد و بر ضرورت اطلاع رسانی بیشتر این اقدامات تاکید کرد.

سرپرست دانشگاه با بیان، انعکاس صحیح و به موقع اقدامات و فعالیت ها  زمینه ساز افزایش انگیزه پرسنل و حضور خیرین برای انجام اقدامات جدید می شود،  افزود: بایستی از ظرفیت های منطقه در این راستا استفاده کرد.

وی، با استفاده از ظرفیت و پتانسیل روابط عمومی در راستای اهداف دانشگاه تصریح کرد: باید از روابط عمومی به صورت گسترده تر حتی برون مرزی بهره برد.

دکتر کوچکی، به استفاده از ظرفیت فضای مجازی اشاره و تصریح کرد: برگزاری دوره های آموزشی در حوزه رسانه به ویژه جهت آگاهی مدیران مورد نیاز است.

وی، در ادامه به موضوع انتخابات و حضور همگی در انتخابات تاکید کرد و اظهار داشت: پایه های نظام جمهوری اسلامی بر این رای ها استوار است.

این گزارش حاکیست: در این مراسم همچنین پیام حوریه زاهد سرپرست روابط عمومی دانشگاه قرائت شد و ایشان در این پیام از همه همکاران فعال در این حوزه تقدیر و تشکر نمود.

برپایه این گزارش: در این مراسم از همکاران باسابقه، بازنشسته و فعالین روابط عمومی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی سرپرست دانشگاه  تقدیر و تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.