چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴

جلسه هماهنگی برنامه های هفته خوابگاه های دانشجویی باحضور شورای صنفی و مدیر دانشجویی دانشگاه برگزارشد

جلسه هفته خوابگاه ها

جلسه هماهنگی برنامه های هفته خوابگاه ها درتاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه با حضور حامد زاهد مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان و مسئولین واحدهای حوزه دانشجویی برگزار گردید.

به گزارش مفداگلستان، در این جلسه که در تاریخ ۲۶ اردیبهشت با حضور مدیر امور دانشجویی، مسئولین واحد های حوزه دانشجویی و اعضای شورای صنفی برگزار شد، مدیر امور دانشجویی هدف از برگزاری برنامه های هفته خوابگاه ها را ایجاد و تقویت روحیه نشاط و شادابی دربین دانشجویان خوابگاهی عنوان نمود و گفت: این فعالیت ها نباید فقط مختص هفته خوابگاه ها باشد و برگزاری آن می بایست درطول سال تحصیلی بصورت مستمر درخوابگاه های دانشجویی ادامه یابد.

وی با اشاره به شرایط ویژه اقتصادی اظهار داشت : باتوجه به دستور العمل ابلاغی در اجرای برنامه های هفته خوابگاه ها، دانشجویان باید درکنار مسئولین قرارگیرند. زاهد ضمن اشاره به شعار مقام معظم رهبری در سال۹۶ که " اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال" نام دارد افزود: هفته خوابگاه ها با محوریت (خوابگاه استاندارد؛ نماد مسئولیت و مشارکت) برگزارخواهد شد و دانشجویان در تحقق  این موضوع باید نقش مهمی ایفا نمایند.

مدیر امور دانشجویی گفت: ایجاد محیطی آرام و متناسب با شخصیت دانشجویان از وظایف مهمی است که باید همواره به آن توجه داشت. وی همچنین از همه همکاران خواست تا تمامی تلاش خود را در برگزاری هرچه بهتر برنامه های این هفته به کار گیرند.

لازم بذکر است در راستای بهبود وتوسعه فضای خوابگاه های دانشجویی وارتقاء میزان مشارکت دانشجویان در امور خوابگاه ها در سال جاری، از تاریخ ۳۰ لغایت ۵ خرداد ماه همزمان در کلیه دانشگاه های علوم پزشکی کشور با شعار "خوابگاه استاندارد؛ نمادمسئولیت و مشارکت"برگزار خواهد شد .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.