شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵

تقدیر از دانشجویان شرکت کننده در طرح GHQ در زنجان

زنجان

هم‌زمان با هفته خوابگاه‌ها از ۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان که در طرح GHQ شرکت کرده بودند، تقدیر خواهد شد.

به گزارش مفدا زنجان، معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای متصدیان خوابگاه‌ها و نشست کارشناسان اداره مشاوره و سلامت روان با دانشجویان در خوابگاه‌ها از جمله برنامه‌های دومین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی است، افزود: از ۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان که در طرح GHQ شرکت کرده بودند، تقدیر خواهد شد.

وی به برگزاری شب شعر ویژه دانشجویان با موضوع اقوام ایرانی توسط "کانون شعر و ادب" دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اشاره کرد و یادآور شد: تجهیز کتابخانه‌های کانون‌ها و خوابگاه‌های دانشگاه به کتاب‌های فرهنگی از دیگر برنامه‌ها برای هفته خوابگاه‌های دانشجویی به شمار می‌رود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان از نمایش آثار برگزیده دانشجویان در جشنواره فرهنگی دانشجویی کشور و اکران فیلم به مناسبت هفته خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد و گفت: هماهنگی‌های لازم با برخی از استخرهای شهر زنجان در راستای اختصاص یک سانس ویژه به صورت رایگان برای دانشجویان در طول هفته خوابگاه‌ها صورت گرفته است

محسنی با بیان اینکه برگزاری مسابقات دارت، شطرنج و فوتبال دستی در خوابگاه‌های دانشجویی از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده در استان به شمار می‌رود، اضافه کرد: هم‌زمان با هفته خوابگاه‌های دانشجویی ۸۰ نفر از دانشجویان برگزیده در المپیادهای ورزشی شامل ۴۰ دانشجوی پسر و ۴۰ دختر، به آبشار «لاتون» اعزام خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه برقراری ارتباط با خیران و آگاه‌سازی عمومی از دیگر اهداف برنامه‌های هفته خوابگاه‌های دانشجویی محسوب می‌شود، یادآور شد: تعدادی از خیران در پنجمین روز از هفته خوابگاه‌ها در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان حضور یافته و از فضاهای مختلف آن بازدید می‌کنند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: دایر کردن کلاس‌های هنری و مهارتی در خوابگاه‌های دانشجویی، تقدیر از تشکل‌ها و کانون‌های فعال دانشجویی و برگزاری اردوهای نیم روزه دانشجویی از مهم‌ترین برنامه‌های ششمین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی استان به شمار می‌رود.

محسنی با بیان اینکه برگزاری ویژه برنامه آشپزی دانشجویان پسر از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده برای آخرین روز از هفته خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان است، افزود: این مسابقات توسط داوران حرفه‌ای قضاوت خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وضعیت خوابگاه‌های دانشجویی نسبت به سال‌های گذشته بهتر شده و زندگی دانشجویان از شرایط و استاندارد خوبی برخوردار شده است، ادامه داد: امیدوار هستیم، طرح ایجاد هتل‌های سه ستاره برای دانشجویان اجرایی شود.

فعالیت ۲۵ کانون، تشکل و انجمن علمی در دانشگاه علوم پزشکی

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴ کانون و دو تشکل در این دانشگاه فعال هستند، اظهار کرد: طی سال‌جاری ۹ انجمن علمی هم در دانشگاه فعال شده است.

محسنی با تاکید بر اینکه همه خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان به سیستم وای فای مجهز شده‌اند، افزود: با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان خوابگاه‌ها تجهیز و تعمیرات مورد نیاز انجام شده است. وی به اعزام ۱۱ تیم به مسابقات ورزشی کشوری طی سال‌جاری از دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان در رشته‌های مختلف اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی اتاق ورزشی در برخی از خوابگاه‌ها نیز از جمله اقدامات است.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با بیان اینکه در حال حاضر ۳ هزار و ۶۹۵ دانشجو در این دانشگاه اشتغال به تحصیل دارند، ادامه داد: از این تعداد یک هزار و ۷۵۰ نفر در خوابگاه‌ها سکونت می‌کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.