شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵

اعلام ویژه برنامه‌های هفته خوابگاه‌ها

هفته خوابگاه

هفته خوابگاه های دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور در روزهای ۳۰ اردیبهشت تا ۵ خرداد ماه با شعار «خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت» برگزار می شود.

مفداآباده - به مناسبت فرا رسیدن هفته خوابگاه‌های دانشجویی با شعار "خوابگاه استاندارد، نماد مسئولیت و مشارکت" و به منظور توجه بیشتر به خوابگاه‌ها به عنوان خانه دوم دانشجو، مجموعه برنامه‏‌های ویژه دانشجویان خوابگاهی در کلیه خوابگاه‌هابرگزار می‌شود.

از مهمترین برنامه‌های در نظر گرفته شده در این هفته می‌توان به نشست صمیمانه ریاست و معاونین دانشکده با دانشجویان، برگزاری نماز جماعت در خوابگاهها،برگزاری مسابقات ورزشی متنوع(دارت در خوابگاه دختران و مچ اندازی در خوابگاه پسران)، انتخاب اتاق نمونه در کلیه خوابگاه‌ها، برگزاری مسابقه آشپزی، هماهنگی جهت بازدید خیرین از خوابگاه در حال ساخت دانشجویان دختر،،برگزاری مسابقه خاطره نویسی با موضوع " زندگی در خوابگاه" اشاره کرد.
گفتنی است، این برنامه ها با هدف ترویج همدلی و هم زبانی بین مسئولان و دانشجویان و ارتقاء خوابگاهها و ترویج فرهنگ خوابگاه سازی به عنوان یک ارزش اسلامی و نیاز اساسی کشور و توسعه ظرفیت خوابگاهی در طول هفته خوابگاه‌ها برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.