دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵

در دانشگاه علوم پزشکی تهران؛

پنجمین مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران برگزار می‌شود

وارستگان، سلامت

پنجمین مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران (IPHS۲۰۱۷) توسط معاونت امور بین‌الملل دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، از ۲۰ تا ۲۷ مرداد ماه، در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا تهران، مدرسه تابستانی دوره آموزشی هفت روزه‌ای است که با هدف آشنایی دانشجویان با حوزه سلامت عمومی (Public Health) و علاقمند نمودن دانشجویان، مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود و هر ساله دانشجویان علوم پزشکی از سراسر دنیا از رشته‌های مختلف و با سوابق فعالیتی گوناگون در این مدرسه تابستانی گردهم می‌آیند تا در کنار یکدیگر لذت یادگیری سلامت عمومی را تجربه کنند.

این گزارش می‌افزاید، برنامه‌ آموزشی این مدرسه تابستانی شامل دوره آموزشی از راه دور به مدت ۴۰ ساعت آموزشی و دوره آموزش حضوری به مدت یک هفته است و در طول دوره آموزشی از راه دور، شرکت‌کنندگان اطلاعات و دانش‌پایه سلامت عمومی را با استفاده از روش‌های تعاملی فرا می‌گیرند و پس از آن در دوره آموزش حضوری، با استفاده از روش‌هایی همچون فعالیت گروهی، بازی‌سازی، یادگیری بر مبنای حل مسئله و یادگیری فعالانه، آموخته‌های شرکت‌کنندگان در دوره آموزش از راه دور، تثبیت و با مفاهیم کاربردی سلامت عمومی آشنا می‌شوند.

تمامی آموزه‌های پنجمین مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران به زبان انگلیسی است. دوره آموزش حضوری پنجمین مدرسه تابستانی در تاریخ ۲۷-۲۰ مرداد ماه، در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

گفتنی است، علاقه‌مندانی که مایل به ثبت‌نام از طریق دفاتر استعداد درخشان دانشگاه‌های خود و یا ثبت‌نام  به صورت گروهی هستند، مشمول تخفیف در هزینه ثبت‌نام می‌شوند و مهلت نام‌نویسی برای پنجمین مدرسه تابستانی بین‌المللی سلامت عمومی ایران تا ۱۲خرداد ماه می باشد.

تمامی علاقه‌مندان به حوزه سلامت عمومی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و نام‌نویسی به سایت www.iphs.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.