سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵

همایش کشوری شورای مرکزی انضباطی دانشجویان آغاز شد

همایش کشوری شورای انضباطی

همایش کشوری شورای مرکزی انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور کارشناسان و دبیران شوراهای انضباطی آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا‏‏، همایش کشوری شورای مرکزی انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با هدف تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به عملکرد شورای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌ها و ارائه راهکار برای تقویت این شورا و ارایه برنامه‌های مختلف شورای انضباطی در ستاد وزارت بهداشت و با حضور کارشناسان و دبیران این شوراها آغاز به کار کرد.
در ابتدای این همایش دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت ضمن عرض خیر مقدم به حضار گفت:شورای انضباطی ۵ دانشگاه را به عنوان شوراهای انضباطی برتر در سال ۱۳۹۵ شناختیم که شامل دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز‏ ، همدان، اردبیل، کاشان و اهواز بودند. ارزیابی توسط منتخبان شما و این ۵ دانشگاه انجام شد. تقسیم بندی برای ارزیابی دانشگاه ها را در چهار سطح انجام دادیم ودانشگاه را با توجه به تعداد دانشجویان تقسیم کردیم که هر دانشگاهی با دانشگاه همگن خود قیاس شود. 

صرامی ادامه داد: ارزیابی‌های پرونده‌ها توسط کارشناسان منتخب دبیران شوراهای انضباطی صورت گرفت و پرونده‌ها به دو صورت ماهیتی و شکلی تصحیح شدند. 

گفتنی است در ادامه این همایش از دبیران فعال شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دکتر تاج‌فر مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تقدیر و تشکر می‌شود.

این همایش تا عصر امروز ادامه دارد و در این برنامه آیت‌الله سید محمد قائم مقامی استاد اخلاق نیز به ایراد سخن خواهد پرداخت. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.