سه‌شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶

دکتر تاج فرد در همایش کشوری شوراهای انضباطی مطرح کرد:

کار ارزیابان شوراهای انضباطی بسیار حساس و دشوار است

همایش کشوری شوراهای انضباطی

در ادامه همایش کشوری شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور دکتر تاج‌فرد، به اهمیت کار و فعالیت اعضای شورای انضباطی اشاره کرد و گفت: کار ارزیابان شوراهای انضباطی کاری بسیار حساس و دشوار است.

به گزارش مفدا‏، دکتر محمد تاج‌فرد امروز سه‌شنبه در همایش یک روزه شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، گفت: بنده مدت ۱۵ سال در سه دوره متوالی دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بودم و به این جهت کار سخت و دشوار شما دبیران را درک می‌کنم و اهمیت کار شما که کار داوری و قضاوت است، بر هیچ کسی پوشیده نیست. 

وی ادامه داد: باید از خداوند متعال کمک بگیریم و با توسل به ائمه اطهار از خداوند بخواهیم در کار قضاوت و داوری در دانشگاه‌های علوم پزشکی دست ما را بگیرد. چرا که ممکن است در برخی جاها در کار قضاوت و داوری در پرونده‌های انضباطی لغزش و خطایی صورت بگیرد که باید در این موارد از خداوند مدد گرفت که ما را از لغزش‌ها مبرا و پاک سازد. 

تاج‌فرد با بیان اینکه شما دبیران شوراهای انضباطی با انگیزه الهی پای به این کار دشوار و حساس گذاشته‌اید، خاطرنشان کرد: انشا الله خداوند شما را در عرصه داوری در بین پرونده‌های متعدد انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کمک کند.  کار ارزیابان شوراهای انضباطی بسیار کار حساس و دشواری است ، از این رو باید در داوری و قضاوت‌های خود نهایت دقت را داشته باشید. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.