شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹

برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به مناسبت هفته خوابگاه

مسابقات ورزشی هفته خوابگاه د ع پ دزفول

به مناسبت هفته خوابگاه ها مسابقات ورزشی مختلفی در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام پذیرفت

به گزارش مفدای دزفول : به مناسبت هفته خوابگاه ها مسابقات ورزشی مختلفی در خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی دزفول انجام پذیرفت که با استقبال بالای دانشجویان  روبه رو شد. "عبدالعظیم ناقوسی" سرپرست اداره تربیت بدنی دانشگاه اظهار داشت : دانشجویان دختر و پسر در بیش از 15 رشته ورزشی در خوابگاه های مختلف دانشگاه  با هم به رقابت پرداختند که این مسابقات موجب دوستی بیشتر ،  نشاط ، سرگرمی و سلامتی بین آنها گردید.در پایان این دوره از مسابقات ورزشی به نفرات برتر جوائزی به قرار ذیل  اهدا گردید.

مسابقات مچ اندازی خوابگاه غدیر پسران(-70Kg

  1. میثم گراوند
  2. محمد طاها حدیزاده
  3. مهدی بوعذار

مسابقات مچ اندازی خوابگاه غدیر پسران(+70Kg

  1. افشین حدادی
  2. عباس هویزاوی
  3. عباس مهرپور

مسابقات مچ اندازی خوابگاه شهید سوداگر پسران(-80Kg)

  1. مهدی حاتمی
  2. نیما هزاریان
  3. حامد سهیلی

مسابقات مچ اندازی خوابگاه شهید سوداگر پسران(+80Kg)

  1. امین اسیوند
  2. آتا قنبری
  3. حبیب آل کثیر

مسابقات مچ اندازی خوابگاه  اندیشه پسران(+70Kg

  1. آرش سبزی
  2. احسان آهن کوب
  3. احسان مختاری

مسابقات مچ اندازی خوابگاه  اندیشه پسران(-70Kg

  1. احمد رضا مشعلی
  2. عبداله داسوز
  3. رضا مرادی

مچ اندازی خواهران

  1. سارا رضایی
  2. مهرناز فخر زاده
  3. شیما قنبریان

مسابقات دراز و نشست دختران

  1. شقایق پروانه
  2. لیدا شهریاری
  3. سنا آلبوغبیش

مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی پسران

  1. محمد حسین حمید
  2. احسان نظرپور
  3. میلاد رحمتیان

مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی دختران

  1. سیده کوثر موسوی
  2. شقایق پروانه
  3. سیده مریم حسینیان

مسابقات سرگرمی فکری مار و پله دختران

  1. طنین هدایتی
  2. الهام رابعی
  3. رز نعمتی

مسابقات تنیس روی میز خوابگاه غدیر پسران

  1. محمد حسین طاهرزاده
  2. فالح صالحی
  3. رسول نوری

مسابقات تنیس روی میز خوابگاه  اندیشه  پسران

  1. وحید شاه ولی
  2. امین ارتفاعات
  3. آرمین آقاجانی

مسابقات والیبال دختران

  1. تیم حضرت فاطمه الزهرا
  2. تیم حضرت زینب
  3. تیم حضرت رقیه

مسابقات جنگا (برج تمرکز) دختران

  1. عذرا چابک
  2. فاطمه شمس الدین
  3. مریم حسن نژاد

مسابقات تنیس روی میز خوابگاه سوداگر پسران

  1. هادی کیانی
  2. فرزاد یونسی
  3. حنیف ظهیری

مسابقات شطرنج خوابگاه اندیشه پسران

  1. بهرنگ شاولی
  2. محمد شجاع
  3. علی واحدی

مسابقات والیبال پسران

  1. تیم رهروان ولایت
  2. تیم مدافعان حرم
  3. تیم شاهین

مسابقات فوتسال پسران

  1. تیم پرسپولیس
  2. تیم آنزان
  3. تیم شاهین غدیر

مسابقات داژبال(وسطی) دختران

  1. تیم پرسپولیس
  2. تیم امید
  3. تیم حضرت رقیه

مسابقات طناب کشی دختران

  1. تیم حضرت فاطمه الزهرا
  2. تیم استقلال
  3. تیم شهید سوداگر

مسابقات شطرنج پسران

  1. حسین خلیلی
  2. ابوالفضل سروستانی
  3. اسماعیل بختیاری

مسابقات بدمینتون 2 نفره پسران

  1. محمد خدادادی- میثم گراوند
  2. میلاد اصلانی – ابراهیم بدوی
  3. سید حسین موسوی – جواد طاهری

مسابقات بازیهای کامپیوتری خوابگاه اندیشه

  1. آرین آقاجانی
  2. یاسین مرادی
  3. محمد علی حسین زاده

مسابقات بدمینتون 2 نفره خواهران

  1. مریم حسینیان – پگاه گودرزی
  2. فریما ملکی نیا – فاطمه حسینی نیا
  3. مهرناز قصرزاد – شقایق پروانه

مسابقات فوتسال دانشجویان پزشکی پسران

  1. تیم پزشکی ترم 3
  2. تیم پزشکی ترم 10
  3. تیم پزشکی ترم 4

مسابقات بسکتبال 3 نفره پسران

  1. تیم بیهوشی
  2. تیم مقاومت
  3. تیم پزشکی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.