یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷

در آستانه ماه مبارک رمضان:

برپایی نمایشگاه خیریه "رمضان و سالمندان" در دانشگاه علوم پزشکی شیراز

نمایشگاه سالمندان و رمضان

کانون دانشجویی "پلاک مهربانی" دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف ارتقاء سطح سلامت سالمندان و آشنایی هر چه بیشتر آنان با مباحث تغذیه در ماه مبارک رمضان، نمایشگاهی با عنوان "رمضان و سالمندان" را در این دانشگاه بر پا کرد.

به گزارش مفدا شیراز، این نمایشگاه به همت و تلاش کانون دانشجویی "پلاک مهربانی"در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.

دبیر کانون پلاک مهربانی در این باره گفت: این نمایشگاه خیریه که با هدف ارتقاء سطح سلامت سالمندان و آشنایی هر چه بیشتر آنان با مباحث تغذیه در ماه مبارک رمضان برگزار شد، با استقبال بسیار خوب شهروندان به ویژه سالمندان مواجه شد.

"سیده سمیه یوسفی" ادامه داد: نمایشگاه رمضان و سالمندان، شامل غرفه های آموزش تغذیه ویژه ماه مبارک رمضان، غربالگری فشار خون، مشاوره ورزش و پیشگیری از پوکی استخوان و همچنین فروش خیریه بدلیجات بود که کلیه این غرفه ها توسط دانشجویان عضو این کانون اداره می‌شد.

یوسفی از استمرار برنامه های این کانون خبر داد و گفت: این کانون دانشجویی که به‌صورت تخصصی در زمینه سلامت سالمندان فعالیت دارد، در حال حاضر حدود ۷۰ عضو دانشجو دارد که بزودی و با برنامه ریزی‌های انجام شده، این تعداد افزایش خواهد یافت.

وی ضمن تقدیر از همکاری خوب مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، اظهار امیدواری کرد: با تقویت همکاری های میان این کانون و معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه، بزودی شاهد شکوفایی و ثمر دهی هر چه بیشتر این کانون خواهیم بود.

شایان ذکر است، دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال حاضر دارای ۲۴ کانون دانشجویی فعال می‌باشد که با توجه به درخواست‌های در حال بررسی، بزودی این تعداد افزایش خواهد یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.