دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴

کسب رتبه برتر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی گناباد بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

شورای انضباطی-گناباد

در همایش شوراهای انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با کسب امتیاز ۹۴۴ ، رتبه «بسیار خوب» را کسب کرد.

به گزارش مفدا گناباد، دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اعلام این خبر گفت: با توجه به تقسیم‌بندی دانشگاه‌ها بر اساس تعداد دانشجویان، از بین ۱۵ دانشگاه‌ علوم‏ پزشکی بین یک هزار تا ۳ هزار دانشجو، رتبه برتر به دانشگاه علوم پزشکی گناباد تعلق گرفت.

 "هادی نعمتیان" با بیان اینکه از بین دانشگاه‌هایی که زیر هزار نفر دانشجو دارند، دانشگاه علوم پزشکی نیشابور توانست رتبه اول را از میان هفت دانشگاه به دست بیاورد.

وی اظهار کرد: طبق بررسی‌ها و ارزیابی‌های صورت گرفته از میان دانشگاه‌های بین ۳ هزار تا ۷ هزار دانشجو، دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز موفق به کسب رتبه نخست از میان ۱۴ دانشگاه شد.

همچنین دانشگاه علوم پزشکی مشهد‏ در بین ۹ دانشگاه‌ دارای بیش از ۷ هزار دانشجو، حایز رتبه نخست شد.

یادآور می‌شود، در این همایش بر اساس ارزیابی صورت گرفته، هیچ یک از دانشگاه‌ها مرتبه «عالی» کسب نکردند و فقط دانشگاه علوم پزشکی گناباد با کسب امتیاز ۹۴۴، رتبه «بسیار خوب» را کسب کرد.

همچنین تعداد ۲۲ دانشگاه در مرتبه «خوب» قرار گرفته و ۱۹ دانشگاه «متوسط» شدند.

در این ارزیابی سه دانشگاه «ضعیف» هم بود و هیچ دانشگاهی رتبه «بسیار ضعیف» را کسب نکرد.

گفتنی است، در این همایش از دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اهداء تقدیرنامه از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت تقدیر شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.