دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶

با رویکرد آزادسازی خرمشهر:

جشن بزرگ خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار گردید

جشن خوابگاه های دانشجویی

خوابگاه های دانشجویی و محیط این اماکن می توانند بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر روند تحصیلی دانشجویان ساکن در آنان تاثیر بگذارند از این جهت تمام تلاش این مجموعه بر این است تا بتوانیم هر روز حتی الامکان به شرایط مطلوب رفاهی نزدیک و نزدیک تر گردیم.

بنابه گزارش مفدا شیراز، جشن بزرگ خوابگاه های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در هفتهء ملی خوابگاه های دانشجویی و با رویکرد آزادسازی خرمشهر برگزار گردید.

مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این باره گفت: این مراسم بزرگ که هر ساله در هفته ملی خوابگاه های دانشجویی برگزار می گردد، امسال نیز بر اساس تقویم مصوب این مدیریت برگزار گردید.

سید مجتبی میر ابراهیمی ادامه داد: امسال بخاطر برگزاری انتخابات بزرگ و خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت توسط مردم عزیز ایران از یک سو و نیز در پیش بودن ماه مبارک رمضان از سوی دیگر، زمان برگزاری این جشن را به گونه ای انتخاب نمودیم تا با هیچیک از این دو مورد تلاقی نداشته باشد و در نهایت تصمیم بر این شد تا برای ایجاد پیوند روحی دانشجویان عزیز و نیز بزرگداشت مقام شامخ شهدای دفاع مقدس، این مراسم را در روز سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر برگزار نمائیم.

میر ابراهیمی ضمن تشکر از شورای صنفی و رفاهی دانشجویان دانشگاه بخاطر همکاری که در برگزاری این مراسم نمودند، افزود: خوابگاه های دانشجویی و محیط این اماکن می توانند بصورت مستقیم و غیر مستقیم بر روند تحصیلی دانشجویان ساکن در آنان تاثیر بگذارند از این جهت تمام تلاش این مجموعه بر این است تا بتوانیم هر روز حتی الامکان به شرایط مطلوب رفاهی نزدیک و نزدیک تر گردیم.

وی ضمن تقدیر از حضور ریاست و معاونت فرهنگی و امور دانشجویی و نیز سایر مدیران دانشگاه در این مراسم، گفت: یکی از نکات برجستهء این جشن حضور و سخنرانی سرهنگ گرامی، مدیر کل بنیاد حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس در این برنامه بود که با تشریح و یادآوری رشادت های رزمندگان اسلام در طی هشت سال دفاع مقدس و بویژه عملیات آزادسازی خرمشهر، شور و حال بسیار خاصی را در میان دانشجویان حاضر در این مراسم ایجاد نمود.

اجرای موسیقی سنتی بسیار فاخر توسط گروه استاد جواد طالبی، نمایش طنز توسط هنرمندان صدا و سیمای مرکز فارس، اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء، اجرای موسیقی پاپ توسط احسان خواجه امیری، مسابقه ویژه دانشجویی و پخش چندین نماهنگ از دیگر بخش های این مراسم بزرگ بود.

در همین مراسم، از بازیگر خردسال، تارا سمائی بخاطر حضور در بخش فیلم های یکصد ثانیه ای در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.