دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹

برگزاری جشن دانش آموختگی ۱۱۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

جشن دانش آموختگی-گناباد

جشن دانش آموختگی ۱۱۰ نفر از دانشجویان ورودی ۹۲ دانشگاه علوم پزشکی گناباد، در سالن همایش های کوثر این دانشگاه برگزار شد.

در این جشن که با حضور معاون آموزشی، مدیر فرهنگی و دانشجویان فارغ التحصیل و خانواده هایشان برگزار شد، معاون آموزشی دانشگاه ضمن تبریک به دانش آموختگان، گفت: با گذشت ۳۰ سال از تاسیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد و اولین دوره پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی پرستاری در سال ۱۳۶۵، این دانشگاه مفتخر است تا امروز حدود چهار هزار فارغ التحصیل در رشته های مختلف علوم پزشکی داشته باشد.

دکتر رضا اسماعیلی اظهار کرد: در حال حاضر در کنار دانشجویان، ۹۰ عضو هیئت علمی تمام وقت مشغول ارائه ی خدمات آموزشی به دانشجویان هستند؛ که از این تعداد ۶۰ عضو هیئت علمی دارای مدارک دکتری با مراتب استاد یاری و دانشیاری هستند.

  وی دوران دانشجویی را دوران شرین زندگی دانست و گفت:دانشگاه علوم پزشکی گناباد، توجه خاصی به مقوله علمی و فرهنگی دانشجویان دارد به طوری که دانشجویان این دانشگاه از لحاظ علمی و فرهنگی در سطح بالایی قرار دارند.

مدیر فرهنگی دانشگاه هم ضمن خیر مقدم به دانشجویان و خانواده هایشان، برای دانش آموختگان دانشگاه در رشته های پرستاری، مامایی ، هوشبری و اتاق عمل آرزوی موفقیت نمود.
در این مراسم جشن دانش آموختگی ۱۹ نفر از دانشجویان رشته مامایی، ۲۲ نفر از دانشجویان رشته پرستاری، ۱۸ نفر از دانشجویان رشته اتاق عمل، ۱۸ نفر از دانشجویان رشته هوشبری و ۱۲ نفر از دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی برگزار شد که هر گروه به صورت مجزا،  تندیس دانش آموختگیشان را دریافت نمودند.
قرائت سوگند نامه، اجرای موسیقی و تئاتر و پذیرایی شام  از دیگر برنامه های این مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.