چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹

برگزیدگان جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بوشهر تجلیل شدند

اختتامیه هشتمین جشنواره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به روایت تصویر

مراسم تجلیل از برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با حضور معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مراسم تقدیر از برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: عملکرد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جشنواره بسیار خوب بوده و جا دارد از تلاش‌ها و زحمات آنان تشکر شود.

دکتر علیرضا رئیسی تصریح کرد: ما تمام برنامه‌های جشنواره را پیگیری کردیم و این جشنواره در سطح کیفی بسیار بالایی برگزار شد که بسیاری از چهره‌های بزرگ و معروف کشور در زمینه داوری در بخش هنری اثر دانشجویان را مورد ارزیابی قراردادند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جشنواره خوش درخشیدند گفت: این دانشجویان باعث افتخار دانشگاه هستند و از تمامی آن‌ها تشکر می‌کنم که به‌رغم تمام مشکلات و محدودیت‌هایی که پیش روی آن‌ها بود رقابت خوبی با دانشگاه‌های باتجربه بالاتر انجام دادند و به آن‌ها تبریک می‌گویم.

وی ضمن تقدیر از مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه عنوان داشت: نشان دادید که باهمت بالا و علاقه‌ای که به انجام کارهای فرهنگی دارید توانستید باعث موفقیت دانشگاه شوید و امید است در سال جاری با تلاش بیشتر و پشتیبانی قوی‌تر بتوانید بهترین بهره‌وری را در این حوزه داشته باشید.

رئیسی تصریح کرد: روند آغاز برنامه‌های فرهنگی در وزارت بهداشت روندی مناسب و مثبت است و آرزو می‌کنیم این راه تداوم داشته باشد و شاهد شکوفایی بیش‌ازپیش دانشجویان باشیم.

علوم پزشکی بوشهر جزء سه دانشگاه برگزارکننده اختتامیه جشنواره

معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جزء سه دانشگاه در کشور است که اقدام به برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی کرده است.

سید ابراهیم هاشم ورزی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس دانشگاه، معاونین، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جایگاه ویژه‌ای در ذهن ما دارند ازاین‌رو بر خود واجب دانستیم تا در این مراسم شرکت کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه علاقه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به کارهای فرهنگی موجب برپایی این جشنواره شده تصریح کرد: حضور دانشجویان در این جشنواره و کسب مقام‌های آنان نشان از قدرت و توانایی بالای این عزیزان داشته که ضمن تبریک به آنان باید از سفیران فرهنگی و برگزارکننده‌های این جشنواره نیز تقدیر کرد.

معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: اگر جشنواره فرهنگی به این خوبی برگزار شد، نشان از نگاه ویژه مجموعه وزارت بهداشت بوده و سیاست‌های درهای باز فرهنگی در این سازمان زمینه را برای انجام کارهای فرهنگی گسترده کرده است.

وی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر رئیسی بیان داشت: در تمام مدت برگزاری جشنواره در جریان تلاش‌های معاون فرهنگی دانشجویی و تمامی همکاران آن‌ها در این مجموعه قرار داشتیم و از آنان تشکر می‌کنم.

هاشم ورزی خاطرنشان کرد: در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت رقابت و رفاقت در کنار یکدیگر ‌اتفاق افتاد که از این بابت بسیار خوشحال هستیم.

وی یادآور شد: اگر این جشنواره در کمال زیبایی و ارزش برگزار شد به دلیل حضور گسترده دانشجویان بود که به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دلیل انجام کارهای قوی و موفق تبریک می‌گویم.

هاشم ورزی از معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز به خاطر حمایت مادی و معنوی از جشنواره هشتم تشکر کرد.

مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با دعوت از اساتید، کارکنان، داوران بخش دانشگاهی و سایر برگزیدگان کشوری و دانشگاهی برگزار شد

در این مراسم که بعد از صرف افطاری و شام برگزار شد به ٩٠ تن از برگزیدگان، سفیران و کادر اجرایی جشنواره، هدیه، لوح تقدیر و تندیس جشنواره فرهنگی اعطا شد.

همچنین در این مراسم از رؤسای بیمارستان‌ها و مراکزی که در جشنواره همکاری کردند با اهدای لوح و تندیس جشنواره تقدیر به عمل آمد و در نمایشگاهی از تمامی آثار برگزیده در مرحله دانشگاهی و کشوری رونمایی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.