شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹

حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن

نمایشگاه قرانی بوشهر

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، با حضوری فعال در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت، به ارایه مشاوره‌های پزشکی، غربالگری، ارایه پایان نامه‌های دانشجویی و به تصویر کشیدن آخرین دستاوردهای خود در زمینه پژوهش‌های قرآنی پرداخته است.

به گزارش مفدا بوشهر، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امسال در غرفه مجمع قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی مستقر در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم،  حضوری فعال دارد و در این بخش به ارایه مشاوره های پزشکی و معاینه و ویزیت رایگان بازدیدکنندگان می کند. گروهی از دانشجویان علوم پزشکی بوشهر با حضور در این غرفه، بازدیدکنندگان را مورد غربالگری، تست فشارخون، اندازه گیری قد و وزن می کنند و مشاوره های تغذیه ای و پزشکی لازم را به آنان می دهند.

همچنین در این غرفه ۵ پایان نامه دانشگاهی کارشناسی ارشد از این دانشگاه با موضوعات مختلف پزشکی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

مقایسه تاثیر ترکیب گیاهان سورنجان سفید، زعفران و زنجبیل بر علائم بالینی سالمندان مبتلا به استئوآرتریت زانو در شهر بوشهر، بررسی رابطه سلامت معنوی وحس انسجام در مادران دارای کودک سالم با مادران دارای کودک با بیماری مزمن در شهر کرمان در سال ۹۴ و ۹۵، بررسی آگاهی، نگرش و عملکرد مادران مراجعه کننده به مراکز بهداشتی درمانی شهر بوشهر از نقش  گیاهان دارویی در درمان بیماری های کودکان، بررسی تاثیر الگوی توانمندسازی خود مدیریتی بر سلامت معنوی، خشم و انزوای اجتماعی مادران دارای فرزند فلج مغزی در شهرهای بوشهر و شیراز و بررسی مقایسه ای تاثیر آموزش اخلاق حرفه ای، به دو روش بحث گروهی ونرم افزار چند رسانه‌ای بر آگاهی دانشجویان پرستاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  عناوین ۵ پایان نامه ای است که در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در این غرفه در معرض دید مخاطبان و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

همچنین در غرفه قرآن و سلامت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، گیاهان دارویی از جمله گیاه چهارشیره، روغن‌های مختلف گیاهی، معجون جوانه ها، عسل رویان و آلوئه ورا، در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در این غرفه همچنین غرفه داران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ارایه معرفی قرآن دست نویس اثر میرزا معتقد اهرمی پرداختند و خدمات الکترونیکی از  جمله ارایه اپلیکیشن‌های سلامتی- قرآنی و ارایه سند چشم انداز توسعه قرآنی استان بوشهر در معرض دید علاقه مندان در نمایشگاه قرار گرفت.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم طی روزهای ۸ تا ۲۶ خرداد ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ با شعار قرآن، اخلاق و زندگی در مصلای امام خمینی(ره) برای بازدید از عموم علاقه مندان دایر خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.