شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸

به همت "کانون دانشجویی هنرمندان" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه؛

بادبادک آرزوها به دست کودکان سرطانی رسید

کودکان سرطانی ارومیه

هسته بادبادک "کانون دانشجویی هنرمندان" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، بعد از برپایی بازارچه خیریه به نفع کودکان سرطانی، آرزوهای این کودکان را برآورده کرد.

به گزارش مفدا ارمیه، هسته بادبادک "کانون دانشجویی هنرمندان" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با حمایت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه، بعد از برپایی بازارچه خیریه کودکان سرطانی، آرزوهای کودکان سرطانی را برآورده کرد.

برآورده شدن آرزوی "یلدا" یکی از صحنه‌های به یادماندنی را برای دانشجویان علوم پزشکی ارومیه رقم زد. او که سال‌هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند آرزو داشت یک خرس عروسکی بزرگ داشته باشد.

آرزوی یلدا برآورده شد و دانشجویان با دادن خرس آرزوهای او، از او خواستند مثل یک قهرمان با سرطان مبارزه کند و آن را شکست دهد. با برآورده شدن دیگر آرزوهای کودکان بستری در بخش آنکولوژی بیمارستان شهید مطهری توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، در کنار سفره افطار خاطرات خوشی برای این کودکان و خانواده هایشان رقم خورد.

شایان ذکر است، "هسته بادبادک کانون دانشجویی هنرمندان" دانشگاه علوم پزشکی ارومیه به مدت یک سال است که روزی دو ساعت در بخش آنکولوژی مرکز آموزشی و درمانی شهید مطهری این شهرستان، برنامه‌های متنوعی از جمله بازی‌های فکری، مسابقه، شعرخوانی، داستان و... برای کودکان بستری در این بخش برگزار می‌کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.