یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰

اعلام نتایج مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت (ع)

86.jpg

نتایج مسابقات قرآن مرحله دانشگاهی در دو بخش آوایی و معارف قرآنی و سیره معصومین (ع) اساتید ، کارکنان و دانشجویان اعلام شد

رشته قرائت ترتیل اساتید

حجه الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد رتبه اول مشترکا

دکتر حسن زرقانی رتبه اول مشترکا

رشته قرائت تحقیق دانشجویان

اشکان بیران وندی نفر برگزیده

رشته قرائت ترتیل دانشجویان

احسان شیری رتبه اول

محمد ناصر احراری رتبه دوم

محمد نصرالهی رتبه سوم

رشته حفظ 5 جزء دانشجویان

احسان تیموری نفر برگزیده

رشته حفظ 10 جزء دانشجویان

محمد اولادی نفر برگزیده

رشته حفظ 20 جزء دانشجویان

مصطفی شبانی نفر برگزیده

رشته حفظ 1 جزء دانشجویان

ابوذر قادری رتبه اول

جواد میر رتبه دوم

امیر حسین قاسم زاده رتبه سوم

رشته قرائت ترتیل کارکنان

هادی دستگردی رتبه اول

امین احراری رتبه دوم

علی اکبر فلاح رتبه سوم

رشته قرائت تحقیق کارکنان

موسی خاتمی نیا رتبه اول

مسعود واحدیان رتبه دوم

علی رستگارپور رتبه سوم

رشته حفظ 10 جزء کارکنان

عبداللطیف سارانی نفر برگزیده

رشته حفظ  30جزء کارکنان

محمود علیشاهی نفر برگزیده

رشته قرائت تحقیق دانشجویان

محدثه کارگر رتبه اول

محدثه خزاعی نژاد رتبه دوم

رشته قرائت ترتیل دانشجویان

الهه بذرافشان رتبه اول

فاطمه حجازیان رتبه دوم

فاطمه سبزیان رتبه سوم

رشته حفظ 5 جزء دانشجویان

انسیه محبتی رتبه اول

زکیه سامعی پور رتبه دوم

مهتاب عابدی رتبه سوم

رشته حفظ 10 جزء دانشجویان

محبوبه دهشیبی نفر برگزیده

حفظ یک جزء دانشجویان

فاطمه خسروی رتبه اول

هانیه حسین پور رتبه دوم

الهه سادات حسینی رتبه سوم

حفظ سوره حدید دانشجویان

نرگس رجایی نفر برگزیده

رشته قرائت تحقیق کارکنان

سیده حکیمه حیدری رتبه اول

سیده خدیجه حسینی رتبه دوم

آرزو حسین زاده رتبه سوم

رشته قرائت ترتیل کارکنان

زهرا سعادتی رتبه اول

لیلا بارانی رتبه دوم

سمانه زارع رمضانی رتبه سوم

رشته حفظ 10 جزء کارکنان

فاطمه رضایی نفر برگزیده

آشنایی با احادیث اهل بیت کارکنان

حمیدرضا عباسی رتبه اول

مصطفی محمدی رتبه دوم

مریم شیدایی رتبه سوم

رشته آشنایی با احادیث اهل بیت دانشجویان

معصومه قربان پور  برگزیده

رشته مفاهیم نهج البلاغه کارکنان

سوسن بهدانی رتبه اول

ملیحه نخعی رتبه دوم

مریم رحمانی رتبه سوم

رشته مفاهیم نهج البلاغه دانشجویان

معصومه دلیری رتبه اول

عالیه حسین زاده رتبه دوم

انسیه محبتی رتبه سوم

رشته مفاهیم صحیفه سجادیه کارکنان

 دکتر زهرا شعیبی برگزیده

رشته مفاهیم صحیفه سجادیه دانشجویان

ناهید حسینی برگزیده

رشته حفظ موضوعی قرآن کریم کارکنان

فریبا اسدی برگزیده

رشته آشنایی باترجمه و تفسیر قرآن کریم اساتید

دکتر طیبه کرمانی برگزیده

رشته آشنایی باترجمه و تفسیر قرآن کریم دانشجویان

محبوبه حقی رودی رتبه اول

رضا علی آبادی رتبه دوم

مرضیه باقری رتبه سوم

رشته آشنایی باترجمه و تفسیر قرآن کریم کارکنان

فریبا پری افسای رتبه اول

اعظم فیاض بخش رتبه دوم

علیرضا تابعی رتبه سوم

رشته آشنایی با سیره معصومین اساتید

حجه الاسلام مهدی عبدالرزاق نژاد

رشته آشنایی با سیره معصومین کارکنان

صدیقه ملکی رتبه اول

صدیقه گرامی رتبه دوم

ام البنین امیری رتبه سوم

رشته آشنایی با سیره معصومین دانشجویان

زکیه سامعی پور رتبه اول

فاطمه سبزبان رتبه دوم

معصومه دهنوی رتبه سوم

رشته احکام کارکنان

فاطمه قاسمی رتبه اول

مریم نامقی رتبه دوم

لیلی بارانی رتبه سوم

رشته احکام دانشجویان

فاطمه سبزه کار رتبه اول

مرضیه تقی زاده رتبه دوم

محبوبه فرسی رتبه سوم

رشته پرسمان قرآنی کارکنان

طیبه نجفی رتبه اول

رضا سورگی رتبه دوم

زینب براتی رتبه سوم

رشته پرسمان قرآنی دانشجویان

علی شوکتی نیا رتبه اول

محدثه کارگر رتبه دوم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.