شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۵

دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر

صعود ۲۹ پله ای دانشگاه علوم پزشکی اهواز در دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور

دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی دانشجویی

موگهی: در المپیاد پیشین در سال ۹۳ ما با ۲مدال برنز در جایگاه ۳۷ در جدول رده بندی دانشگاه ها قرار داشته ایم و صعود ۲۹ پله ای در این المپیاد ورزشی نسبت به المپیاد دوره پیش نشان از رشد، بالندگی و توسعه فرهنگ ورزش در میان دانشجویان دارد.

دکتر ساسان موگهی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در گفتگو با خبر گزاری مفدای اهواز با تقدیر از دانشجویان ورزشکار،  مربیان، سرپرستان، کارشناسان و مدیریت تربیت بدنی دانشگاه گفت: کسب رتبه ۸ در جدول رتبه بندی دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور توسط ورزشکاران دانشگاه بسیار حائز اهمیت بوده است.


وی با اشاره به اینکه در این المپیاد ۱۶۴۷ دانشجو از ۵۳ دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور به رقابت پرداختند اظهار داشت: این دوره از مسابقات با سطح کیفی بسیار بالایی برگزار شد و خدا را شاکریم که دانشجویان پر تلاش دانشگاه علوم پزشکی اهواز نیز با نشان دادن قابلیت های خود توانستند در انفرادی ۱۲ مقام و مدال و در قسمت تیمی یک مقام سومی بدست آورند.

موگهی با بیان اینکه هم اکنون ما در جدول رده بندی بعد از دانشگاه های بزرگ و صاحب نامی چون اصفهان، شیراز، تبریز، ایران، شهید بهشتی، مشهد و تهران قرار داریم عنوان کرد: با توجه به شرایط و امکانات فعلی در دانشگاه اهواز در مقایسه با سایر دانشگاهها کسب رتبه ۸ از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا دانشجویان ما در همین دانشگاه به امر خطیر ورزش پرداخته و رشد کرده اند. دانشگاه بندرت ورزشکار حرفه ای به خود دیده است در صورتی که سایر دانشگاهها حتی ورزشکار ملی پوش نیز داشته اند.

معاون فرهنگی دانشجویی با بیان اینکه صعود ۲۹ پله ای در این المپیاد ورزشی نسبت به المپیاد دوره پیش نشان از رشد , بالندگی و توسعه فرهنگ ورزش در میان دانشجویان دارد گفت: در المپیاد پیشین در سال ۹۳ ما با ۲مدال برنز در جایگاه ۳۷ در جدول رده بندی دانشگاه ها قرار داشته ایم.

موگهی تصریح کرد:توسعه و تجهیز فضاهای ورزشی در خوابگاه ها و پردیس دانشگاه , برقراری سرویس ایاب و ذهاب بین خوابگاه ها و فضاهای ورزشی درون پردیس دانشگاه , بکارگیری بهترین مربیان استانی ، برگزاری مسابقات ورزشی داخلی و خارج از استان، استفاده از کارشناسان روانشناسی و مشاوره جهت از جمله اقدامات موثر طی ۳ سال گذشته برای توسعه فعالیتهای ورزشی در دانشگاه بوده که لازم است از رئیس محترم دانشگاه که همواره حامی فعالیتهای ورزشی در دانشگاه بوده اند تشکر نمایم

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.