جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع فعالان کانون های دانشجویی حاضر شد

5

جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و کانون های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال آماده سازی برنامه ای برای روزهای آتی ماه رمضان بودند که رییس این دانشگاه با آگاهی از این موضوع، در جمع این دانشجویان روزه دار حاضر شد.

به گزارش مفدا تبریز ، دکتر محمدحسین صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در جمع فعالان کانون های دانشجویی حاضر شد و از نزدیک در جریان فعالیت های کانون ها در ماه مبارک رمضان قرار گرفت.

جمعی از دانشجویان فعال فرهنگی و کانون های دانشجویی در حال آماده سازی برنامه ای برای روزهای آتی به مناسبت ماه رمضان بودند که رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با آگاهی از این موضوع در جمع این دانشجویان روزه دار حاضر شد.

دکتر محمدحسین صومی در این بازدید گفت: وظیفه خود دانستم که از دانشجویان عزیزی که با وجود گرمای هوا و روزه دار بودن باز هم سنگر فرهنگ را خالی نمی گذارند و هم چنان فعالیت میکنند حاضر شوم و خداقوت بگویم.

وی افزود: با دیدن فعالیت های دانشجویان مشتاق و انگیزه آنان انگیزه ما نیز برای کار دو چندان می شود.

مرد همیشه در صحنه دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آخر گفت: در مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه هم مجموعه مشتاق حمایت از دانشجویان است و هم دانشجویان مشتاق فعالیت و این روحیه و انگیزه جای شکر دارد و ریاست دانشگاه هر کمکی بتواند به دانشجویان پرنشاط و با ذوق فعال فرهنگی خواهد کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.