شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۳

با حضور نمایندگان مردم تبریز در مجلس:

مجتمع فرهنگی و رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسط وزیر بهداشت افتتاح شد

افتتاحمجتمع فرهنگی و رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مجتمع فرهنگی و رفاهی امید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال، در چهار طبقه با کاربری‌های پخت و پز مکانیزه غذا و غذاخوری برادران و خواهران توسط وزیر بهداشت افتتاح شد.

به گزارش مفدا تبریز، مجتمع فرهنگی و رفاهی امید دانشگاه علوم پزشکی تبریز بعد از تلاش ها و پیگیری های دکتر محمد حسین صومی، رئیس دانشگاه و همکاری شایان تحسین مجموعه معاونت فرهنگی و دانشجویی و سایر واحدهای این دانشگاه توسط دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت افتتاح شد. 

در  مراسم افتتاح این مجموعه حجت الاسلام والمسلمین محمد علی آل هاشم نماینده ولی  فقیه و امام جمعه تبریز، دکتر مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و نائب رئیس اول مجلس، سید شهاب الدین بی مقدار نماینده مردم تبریز در مجلس، دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار استان آذربایجان شرقی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سایر مسئولین استانی، دانشگاهی و دانشجویان حضور داشتند. 

مجتمع فرهنگی و رفاهی امید، پروژه مربوط به معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز است که با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال و در چهار طبقه با کاربری‌های محل پخت و پز مکانیزه غذا، غذاخوری برادران، غذاخوری خواهران و طبقه آخر مدیریت تعالی فرهنگی، کانون‌های دانشجویی و مرکز سلامت ساخته شده است.

بخش پخت و پز مکانیزه غذا در طبقه همکف با جدیدترین و مدرترین دستگاه‌ها و امکانات تجهیز شده است، طبقه اول و دوم ساختمان نیز شامل سالن غذاخوری برادران و خواهران با فضایی زیبا و آرام بخش تعبیه شده است.

آخرین طبقه مجتمع به مجموعه مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه اختصاص دارد که شامل کانون‌های دانشجویی، خانه نشریات دانشگاه، دبیرخانه جشنواره‌های فرهنگی و قرآنی و ... و همچنین مرکز سلامت و مشاوره دانشجویی است که پیشرفته و تکمیل تر از اداره مشاوره سلامت سابق می‌باشد.

در این مرکز علاوه بر مشاوره‌های روانشناختی و تحصیلی و ... به دانشجویان خدمات دیگری در حوزه سلامت روان و سلامت جسمانی ارائه خواهد شد.

به گفته دکتر علی اصغر مغانی رئیس این مرکز برای تمام دانشجویان جدیدالورود پرونده سلامت تشکیل خواهد شد و خدماتی نظیر ویزیت دندانپزشکی، پزشکی و ... به دانشجویان ارائه  می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.