دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۹

به مناسبت ماه رمضان؛

گرامیداشت هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام در دانشگاه علوم پزشکی دزفول

ضیافت افطاری د ع پ دزفول

در ایام ماه مبارک رمضان و هم‌زمان با هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام، کانون خیریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با همکاری شرکت صنعت گران آریانا دیزل، ضیافت افطاری برای ایتام و جمعی از خانواده‌های تحت پوشش مراکز خیریه این شهرستان برپا کرد.

به گزارش مفدا دزفول، در ایام ماه مبارک رمضان و هم‌زمان با هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام، کانون خیریه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با همکاری شرکت صنعت گران آریانا دیزل، ضیافت افطاری برای ایتام و جمعی از خانواده‌های تحت پوشش مراکز خیریه این شهرستان برپا کرد.

این ضیافت که در ساختمان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام قاضی دزفولی؛ امام جمعه شهرستان دزفول، دکتر چگنی؛ معاون فرهنگی و  دانشجویی و جمعی از مسئولین و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی دزفول حضور داشتند.

در این مراسم معنوی که بیش از ۱۰۰ نفر از خانواده‌های مددجوی تحت پوشش کانون‌های خیریه حضور داشتند، شرکت کنندگان در فضایی معنوی نماز مغرب و عشاء را به امامت امام جمعه دزفول اقامه کردند و سپس در محیطی صمیمی روزه خود را افطار نمودند.

واله؛ مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی دزفول در این رابطه گفت: این طرح توسط معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با دعوت از شرکت صنعت گران آریانا دیزل و همکاری کانون خیریه دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.