شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹

در دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛

مرحله داوری بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در بخش هنری برگزار شد

مرحله داوری جشنواره قرآن و عترت

مرحله داوری آثار هنری ارسالی به دبیرخانه بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی، روز اول تیر ماه در شیراز و با حضور شش تن از داوران و اساتید ملی معرفی شده توسط وزارت بهداشت انجام شد.

به گزارش مفدا شیراز، مرحله داوری آثار ارسالی به دبیرخانهء بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخش هنری برگزار شد.

رئیس کمیته فنی و نظارت بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت با اعلام این خبر گفت: این داوری در شهر شیراز و در روز اول تیر ماه جاری و با حضور شش تن از داوران و اساتید ملی معرفی و اعزام شده توسط وزارت متبوع انجام شد.

عطاالله امیدواری ادامه داد: این داوری در بخش آثار هنری شامل رشته های معرق، تذهیب، خوشنویسی، نقاشی و پوستر انجام گردید و آثار ارسالی رشته های نرم افزار، فیلم و اپلیکیشن جهت داوری تخصصی به دبیرخانه جشنواره در وزارت بهداشت ارسال شدند.

وی اظهار داشت: در بخش هنری این جشنواره بیش از ۱۳۰۰ اثر در رده های کارکنان، دانشجویان و اساتید ارسال شده بود که بالاترین مشارکت با ۱۵۰ اثر متعلق به رشته خوشنویسی و کمترین مشارکت در رشته های تذهیب و منبت با ۲۰ اثر ارسالی بود.

رئیس اداره قرآن و عترت مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: این آثار که در رده‌های کارکنان، دانشجویان و اساتید از تمامی دانشگاه‌ها و مراکز عالی آموزش پزشکی و نیز ستاد وزارت بهداشت به این دبیرخانه ارسال شده اند، پس از انجام مراحل داوری، بصورت کاملا استاندارد و مناسب بسته بندی و نگهداری شده و پس از مراجعه نمایندگان هر مرکز در ایام برگزاری جشنواره، با اخذ رسید به مبداء بازگردانیده و تحویل خواهند شد.

وی گفت: همچنین از تمامی آثار ارسالی در این بخش، عکس و تصویر با کیفیت مطلوب تهیه شده که در مراسم اختتامیه در قالب نماهنگ نمایش داده خواهند شد.

امیدواری اظهار داشت: در هر رشته از رشته‌های مصوب سه اثر در هر رده، شامل کارکنان، اساتید و دانشجویان برگزیده شده که پس از انجام مراحل قانونی و از طریق مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بطور رسمی معرفی و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی در پایان از همکاری کلیه نیروهای اجرایی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، مسئول هماهنگی جشنواره و نیز پرسنل اداره قرآن و عترت بخاطر همکاری و تلاش در جهت برگزاری هر چه بهتر این مراحل نهایت تقدیر و تشکر را به عمل آورد.

بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در سومین دهه تیر ماه سال جاری و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.