یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۲

قائم مقام معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت:

سه ماهه اول سال ۹۶، ایام پر باری برای این معاونت به شمار می رود

دستاوردهای مهم معاونت فرهنگی و امور دانشجویی شیراز

دکتر محمدرضا سمائی گفت: در همین سه ماهه اول و در مقوله ورزش و تربیت بدنی موفق به شروع به ساخت فاز دوم مجموعه بزرگ ورزشی امام حسین(ع) در شهر صدرای شیراز شدیم که با مساحت دو هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، کمک بزرگی به افزایش سرانه فضای ورزشی و نیز بالا بردن سطح سلامت و پر کردن اوقات فراغت کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد نمود.

در سه ماههء اول سال جاری چند اتفاق خوب و مبارک در معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه رخ داده است که امیدواریم در فصول بعدی، استمرار و پیشرفت یابد.

قائم مقام معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر، افزود: سه ماهه اول سال جاری، علیرغم اینکه با تعطیلات طولانی نوروز و پس از آن تمرکز بر اجرای هر چه بهتر هفته ملی سلامت همراه بود، اما شاهد پیشرفت های خوبی در مدیریت های این معاونت بوده ایم.

دکتر محمدرضا سمائی ادامه داد: در طی این مدت، شاهد اتفاقات خوبی در مدیریت تربیت بدنی این دانشگاه بودیم که از جمله این دستاوردها می توان به کسب مقام قهرمانی تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز در مسابقات صندوق بازنشستگی کشوری در استان فارس اشاره نمود.

وی اظهار داشت: در این مسابقات که با حضور تیم های بسیار قدر استان برگزار گردید، تیم بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی شیراز موفق شد با کسب یازده مدال رنگارنگ، مقتدرانه بر سکوی اول این رقابت های جای بگیرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: در همین سه ماهه اول و در مقوله ورزش و تربیت بدنی موفق به شروع به ساخت فاز دوم مجموعه بزرگ ورزشی امام حسین(ع) در شهر صدرای شیراز شدیم که با مساحت دو هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، کمک بزرگی به افزایش سرانه فضای ورزشی و نیز بالا بردن سطح سلامت و پر کردن اوقات فراغت کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه خواهد نمود.

سمائی با اشاره به این موضوع که میزبانی بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت توسط این دانشگاه خود دستاورد بزرگ فرهنگی محسوب می گردد، گفت: برگزاری جلسات و هماهنگی های بسیار وسیع این میزبانی و پیگیری های مربوط به آن که از اواخر سال گذشته آغاز شده، انرژی و زمان بسیار زیادی را طلبیده و این دانشگاه بزودی به نقطه مورد نظر برای میزبانی مطلوب و شایسته این جشنواره خواهد رسید.

وی، کسب رتبه برتر در مشارکت در جشنواره سراسری قرآن و عترت در هر سه رده کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه را از دستاوردهای مهم فرهنگی معرفی نمود.

قائم مقام معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: این معاونت موفق شده تا در مقوله امور دانشجویی نیز در سه ماهه اول به دستاوردهای مطلوبی نائل آید.

وی گفت: یکی از این پروژه های بسیار مهم، گشایش و بهره برداری از خوابگاه متاهلین حضرت احمدبن موسی(ع) با پذیرش و گنجایش هشتاد زوج دانشجو در پردیس صدرا می باشد.

سمائی گفت: این بهره برداری که در اوائل بهار امسال و با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام شد، قادر خواهد بود تا سطح رفاهی دانشجویان متاهل را تا حدود زیادی ارتقاء بخشد.

ایشان ادامه داد: خوابگاه دانشجویی شماره دو احمدبن موسی(ع)، با مساحتی حدود 4000 متر مربع و با صرف مبلغی بالغ بر سه میلیارد تومان از محل بودجه های عمرانی و اختصاصی دانشگاه تجهیز و راه اندازی شده است.

وی، تجهیز و ارتقاء سطح کیفی سلف سرویس مرکزی دانشجویان این دانشگاه را در خردادماه سال جاری یکی دیگر از دستاوردهای این معاونت برشمرد و گفت: در سه ماهه اول سال جاری موفق شدیم تا با تزریق بیش از هفتاد میلیون تومان اعتبار و تجهیزات، ارتقاء حدود ده درصدی در ارائه خدمات سلف سرویس مرکزی دانشجویان دانشگاه را شاهد باشیم.

سمائی از ارتقاء هر چه بیشتر سطح کیفی این سلف سرویس و دیگر خدمات دانشجویی دانشگاه در طول سال جاری خبر داد و گفت: عمده تلاش خود را خواهیم نمود تا در سه فصل آیندهء امسال نیز بتوانیم خدماتی در خور و شان دانشگاه علوم پزشکی شیراز و دانشجویان، کارکنان و اساتید این مرکز آموزش عالی پزشکی ارائه دهیم.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.