چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳

با حضور معاون وزیر بهداشت؛

خوابگاه دانشجویی با ظرفیت ۳۰۰ نفر در گناباد به بهره برداری رسید

افتتاح طرح های دانشگاهی در گناباد با حضور فراهانی

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت خوابگاه استاندارد دانشجویی با ظرفیت ۳۰۰ نفر، ظهر امروز با حضور دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی، دانشجویی وزیر بهداشت در گناباد مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش مفدا گناباد، این خوابگاه دانشجویی امروز طی مراسمی با حضور دکتر محمد رضا فراهانی معاون فرهنگی دانشجویی وزیر بهداشت و دکتر جلال نژاد جواد مدیرکل دانشجویی این وزارتخانه، دکتر رضا احمدی رییس دانشگاه علوم پزشگی گناباد، امام جمعه و فرماندار این شهرستان افتتاح شد و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

معاون فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در حاشیه بهره‌برداری از این پروژه عمرانی در گفت وگو با خبرنگار مفدا گناباد اظهار داشت: این خوابگاه دانشجویی با زیربنای ۴۷۰۰ مترمربع  در ۴ طبقه و با اعتبار بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال امروز به بهره برداری رسید.

 دکتر محمد حسن مینوییان خاطرنشان کرد: با افتتاح این خوابگاه دانشجویی که در هفته دولت صورت گرفت، پاره ای از مشکلات اسکان برخی از دانشجویان علوم پزشکی گناباد مرتفع شد.

وی خاطرنشان کرد: این خوابگاه دانشجویی در پردیس دانشگاه علوم پزشکی گناباد واقع شده و اعتبارات ساخت آن از سوی وزارت بهداشت تأمین شده است.

مینوییان همچنین از افتتاح سالن ورزشی پوریا در دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت هفته دولت خبر داد وگفت: این سالن ورزشی با ظرفیت ۲۹۰۰ متر مربع، در راستای افزایش سرانه فضای ورزشی دانشجویی احداث شده است.

وی افزود: سالن ورزشی پوریا دارای سالن‌های اصلی است که در دو طبقه ساخته شده و در این بنای ورزشی سالن‌های مجزای فوتبال، فوتسال، والیبال، فوتبال دستی، ایروبیک، بدنسازی، کشتی و رزمی برای استفاده دانشجویان علوم پزشکی گناباد احداث شده است.

معاون فرهنگی‏، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اظهار داشت: همچنین به مناسبت هفته دولت مقرر است عصر امروز با حضور معاون وزیر بهداشت، چند پروژه عمرانی و بهداشتی از جمله شبکه بهداشت و درمان شهرستان بجستان، مرکز جامع سلامت شهید قنبرآقایی بجستان‏ و بلوک زایمانی بیمارستان آیت ا... مدنی بجستان به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد:‌ البته طرح‌های زیادی در گناباد از جمله پروژه دانشکده پزشکی و بیمارستان بهلول در دست اجرا است که در آینده نزدیک با حضور مسؤولان ارشد وزارت بهداشت افتتاح خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.