پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۳

تعمیر و بهسازی خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در حال اجرا می باشد

تجهیز خوابگاههای ارومیه.jpg

به مناسبت هفته دولت معاونت فرهنگی و دانشجویی،مدیر امور دانشجویی و سایر مسوولین حوزه معاونت از خوابگاه های دانشجویی بازدید نمودند.

به گزارش مفدا ارومیه ؛به مناسبت هفته دولت معاونت فرهنگی و دانشجویی،مدیر امور دانشجویی و سایر مسئولین حوزه معاونت از خوابگاه های دانشجویی بازدید نمودند.
غفار آذرنوش مدیر دانشجویی ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان ایران اسلامی بیان کرد:یکی از اساسی ترین مسایلی که باید دنبال کنیم این است که مطابق گسترش آموزش عالی،امکانات زیستی،رفاهی و خوابگاهی نیز رشد کند.
وی افزود:در تابستان امسال ما میزبان طرح راهیان نور و ولایت بودیم در کنار این برنامه ها اقدامات مرتبط با تجهیز و تعمیر خوابگاه های دانشجویی با پیگیری های دکتر موسوی معاون فرهنگی و دانشجویی انجام گرفت و ادامه دارد.
آذرنوش گفت:روند باز سازی وآماده سازی خوابگاهها برای شروع ترم جدید تحصیلی همچنان در حال اجرا می باشد،تعمیرات وبازسازی خوابگاه دخترانه بوستان  پس از سالها با اعتباری حدود هفتصد میلیون ریال برای قسمت های مختلف ازجمله :حمام ها وسرویسهای بهداشتی وسالنهای مطالعه ومحوطه سازی آن در نظر گرفته شده است وهمچنین در خوابگاه های پسرانه شهید قلی پور وشهدای گمنام اقدامات رفاهی انجام گرفته است.

خوابگاه متاهلین علوم پزشکی ارومیه در حال تجهیز


شایان ذکر است مسوولین حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی در بازدید روند اجرای تعمیرات و بهسازی خوابگاه ها ی دانشجویی از خوابگاه متاهلین نیز بازدید نمودند و معاون فرهنگی و دانشجویی یکسری اقدامات را جهت بهسازی این خوابگاه بیان نمودندواین واحدها نیز آماده پذیرایی از مهمانان می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.