دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ نفر از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کرده اند

زمون بخش کتبی مرحله دانشگاهی جشنواره قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به روایت تصویر

بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ نفر استاد، کارمند و دانشجو از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش‌های مختلف بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش مفدا بوشهر، کارشناس مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیش از یک‌هزار و ۲۰۰ نفر استاد، کارمند و دانشجو از این دانشگاه در بخش‌های مختلف بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ثبت‌نام کرده‌اند.

رقیه جمیری افزود: مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همزمان در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حال اجراست.

مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در حال پیگیری مستمر است

وی با بیان اینکه مرحله دانشگاهی بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت در حال پیگیری مستمر است، تصریح کرد: پس از اتمام نام‌نویسی و پذیرش شرکت‌کنندگان، آزمون کتبی و شفاهی جشنواره برگزار شد و منتخبین هر رشته در بخش کتبی، اردیبهشت‌ماه ۹۶ برای شرکت در مرحله سراسری جشنواره عازم شیراز شدند.

جمیری اضافه کرد: بعد از اتمام آزمون سراسری در بخش کتبی و داوری بخش هنری و ادبی، چهار نفر از نمایندگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر حایز رتبه برتر در سطح کشور شدند.

کارشناس مرکز قرآن و عترت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: نامدار کرمی نژاد در بخش احکام، اکبر باد مهر در بخش عکس، سکینه کشتکار در بخش داستان‌نویسی و محمد صدقیان در بخش طراحی جلد نشریه حایز رتبه برتر در سطح کشور شده‌اند.

وی تصریح کرد: در بخش آوایی جشنواره نیز برای نخستین بار پس از آغاز به کارگروه تواشیح و مدیحه‌سرایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اثر هنری این گروه به همراه آثار شرکت‌کنندگان رشته‌های اذان، دعا و ترجمه خوانی قرآن کریم با همکاری صداوسیمای مرکز بوشهر ضبط و برای ارزیابی به مرکز ارسال شد.

رقیه جمیری اظهار داشت: کارگاه ارتقای فنی تلاوت ویژه منتخبین جشنواره در رشته‌های حفظ و قرائت طی ۹ جلسه در حال انجام است تا در نهایت نمایندگان دانشگاه در رشته‌های مذکور با آمادگی کامل ۲۵ لغایت ۲۸ تیر ماه به جشنواره سراسری که در شیراز برگزار می‌شود حضور پیدا کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.