چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۷

با نزدیک تر شدن به آغاز جشنواره قرآن و عترت

دانشگاه علوم پزشکی شیراز، لحظه به لحظه قرآنی تر می‌شود

جشنواره قرآن و عترت

بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز ۲۵ الی ۲۸ تیر ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود و برنامه‌های اطلاع رسانی و تبلیغی این جشنواره همچنان و با تمام توان در حال انجام و پیشرفت می باشند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، وبسایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، قرآنی شد.

با نزدیک تر شدن به روز آغاز بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فضای این دانشگاه هر لحظه قرآنی تر و معنوی تر می‌گردد.

از زمان اعلام و ابلاغ میزبانی این دوره از جشنواره به دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همه عوامل اجرایی و مدیریتی دانشگاه با عزمی جزم، تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر برگزار شدن این جشنواره و ارائهء میزبانی در خور و شان نام شیراز و دانشگاه علوم پزشکی این شهر انجام داده اند.

در حال حاضر همه امکانات و توان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در جهت برگزاری خوب و شایسته این جشنواره ارزشمند سراسری قرار گرفته است.

با همکاری و هماهنگی های انجام شده از سوی این معاونت و با عنایت به همراهی همیشگی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از روز گذشته و پنج روز مانده به آغاز این جشنواره، بنر بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت بر روی اسلایدر سایت اصلی دانشگاه قرار گرفت و اطلاعیه این جشنواره نیز از دقایقی دیگر بر روی اتوماسیون اداری دانشگاه و بطور ثابت تا پایان مراسم اختتامیه دانشگاه مستقر خواهد شد.

بنابه همین گزارش، از آغاز هفته آینده، بیلبورد بزرگ و اصلی ساختمان مرکزی دانشگاه و دانشکده پزشکی نیز منقوش به پوستر این جشنواره خواهند شد و سربرگ کلیهء مکاتبات اداری از آغاز جشنواره با پیام بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت همراه خواهد بود.

برنامه های اطلاع رسانی و تبلیغی این جشنواره همچنان و با تمام توان در حال انجام و پیشرفت می‌باشند.

بیست و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز ۲۵ الی ۲۸ تیر ماه جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.