یکشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷

معرفی سامانه ورزشی

ورزشی

سایت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رونمایی شد.

آیین ضیافت افطاری دانشجویان ورزشکار پسر دانشگاه، اعزامی به دوازدهمین المپیاد کشوری، با رونمایی از سایت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، همراه بود.

به گزارش “وب دا” در شیراز، در این آیین با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از سایت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه رونمایی شد.

دکتر “محمدهادی ایمانیه”، با توجه به در پیش بودن اعزام کاروان ورزشی دانشجویان پسر به دوازدهمین المپیاد ورزشی در تابستان امسال به بررسی مسایل دانشجویان ورزشکار پرداخت و تاکید کرد: امیدوارم با تلاش و کوشش، از عنوان قهرمانی پیشین دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دفاع کنید.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بیشتر زمینه های ورزشی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی موفق های برجسته ای دارند.

دکتر”کوروش عزیزی”، با آرزوی موفقیت و سربلندی برای کاروان اعزامی به المپیاد، آنها را به منش پهلوانی و رفتار جوانمردانه در میادین ورزشی توصیه کرد.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اشاره به نامگذاری سال 95 از سوی رهبر معظم انقلاب به نام “اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل”، گفت: این مدیریت در راستای عمل به فرامین مقام معظم رهبری و با حذف هزینه های ناشی از مراجعه حضوری استفاده کنندگان، امکان نام نویسی در تمامی کلاس ها، دوره های آموزشی، تفریحی، پرداخت هزینه و اطلاع رسانی خدمات ورزشی به افراد را به کمک سایت و سامانه جامع ورزشی فراهم کرده است.

دکتر “حیدر صفرپور”، افزود: این سایت از سوی کارشناسان فناوری اطلاعات در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه طراحی و ساخته شده است و علاوه بر خدمات ورزشی به استادان، کارکنان، دانشجویان و خانواده های آنها؛ در بخش “ورزش از نگاه بزرگان” با روایات پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار در خصوص اهمیت به ورزش و در بخش “با قهرمانان” در راستای ارزش گذاری به پیشکسوتان و قهرمانان ورزش دانشگاه و معرفی آنها، خدمات ارایه می دهد.مدیر تربیت بدنی دانشگاه، ادامه داد: بخش مطالب آموزشی، از دیگر بخش های این سایت است که به ارایه مطالب آموزشی در حوزه ورزش و سلامت افراد می پردازد و در فازهای بعدی، شاهد ارتقای این بخش و سایر بخش های سایت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه، هستیم.

جهت آشنایی و عضویت در سامانه ورزشی به لینک سامانه ورزشی در قسمت تابلو اعلانات مفدا آباده مراجعه فرمایید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.